Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. Mozete i kod @Arakisda ugradite, verujem da je strucniji od svih tamo zajedno
  2. Ovo sam i ja cuo. Al za 4god sipanja plina dok sam imao, gde god sam stigao, a najvise nis zbog onih poena, nikad problema nisam imao
  3. Nis dovozi gorivo i za mol, iako neki pricaju da je mol madjarski, nije. U madjarskoj je madjarski, kod nas su sve pumpe snabdevene NIS.
  4. Ovo je smesno sto svaki put uporedjujete koliko ste platili ili prodali neki motor pre 15god. Kad je kurs eura bio 100din, i cene svega ostalog daleko jeftnije. A da ne pricam o platama. Ispada da je ova cena sad zapravo jeftina u usporedbi sa cenom od pre 15god. Danas 1000e zaradis i shebes ko dobar dan, nekad si se bas morao pomuciti za to
  5. ne daju ni kacige, kamoli opremu
  6. Tu nam je kolega i na forumu, pazi sta pricas imaju i moto guzzi, inace imaju dva skutera. Kad krenu dvojica u smeni da rade u duetu samo prste kazne
  7. To izprva nije trebalo praviti nego na dobos i kupiti drugi
  8. @Alekre druze sad vec postajes dosadan. U svakoj temi koja se tice kineskih motocikala tu si da kazes nesto sto nikog ne zanima. Nisi popio svu pamet sveta. Pusti ljude neka voze sta hoce i neka kupuju sta hoce. Ti vozi svoje sokocalo od 20 leta u koje se kunes i za koje ti niko ne popuje i uzivaj.
  9. Od 5og min o vozziju, otisli
  10. au
  11. Nasli smo... al malo mnogo, pa trazimo jeftiniju soluciju
  12. Problem je sto ovih vise nema ni losijih a kamoli boljih
  13. Kolege, treba drugaru pomoc. Crkla mu tabla na malagutiju. Nista ne pokazuje, mrtva, nema polovnih nigde, a ne zna kome da posalje da se popravi ako moze. Blizi se tehnicki i boji se da nece proci jer se ne vide ni ukupni km nit ista. Ako neko moze pomoci bili bi veoma zahvalni...
  14. Otisle
  15. Ma hocu reci, ja mog toliko cesto i toliko vozim dugo u cugu da kazaljka uspe da prebaci prvu crtu
  16. Ja se ne secam kad sam svog toliko vozio da bi mi upalio ventilator
  17. Ok je, tako treba da radi.
  18. Gde sredjen druze, farban ko nogama jbt
  19. ajmo ljudi, sad ce prolece pa ce i letnje gume trebati
  20. Hvala za ovo, uzeh upravo premium srbija. Nema vajde od tog premium evropa, svakako naas vozi negde u njihov servis, pa u roku 7 dana ako ne poprave uz pisanu dokumentaciju da je nemoguce popraviti se vozi kuci, znaci tamo platim popravku 1000e i vise sto bi kod nas mozda platio 300e, karikiram. I onda u roku 30 dana ti slepaju auto kuci. Tako da ne daj boze sranja negde, najpametnije je imati prijatelje. Imam drugara koji mi po drugarskoj ceni radi slep ako ne daj boze negde stanem, tako da uzeh ovo pa makar za srbiju da sam miran a za dalje cemo videti. Putujem sa firminim francuskim djubretom po celoj evropi pa ne razmisljam da moze stati, a pre ce stati nego moja toyota.
  21. Hoce da kaze da se brdo pise malim...
  22. ja sa belom afrikom i fluo prslukom, sklanjali se svi redom, reko ovo je top
  23. Meni je to bila i dnevna oprema
  24. Onda se ne razumes motor se vozi i u sorcu i majici, dole u papucama i sa šerpa kacigom
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja