Jump to content

Moto Zajednica

Baki Vrsac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    448
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Baki Vrsac

  1. Dobro ti nama dosao. imas nekog lika u Kanjizi koji rastura panke. Javice se sigurno neko iz grupe ko ima broj telefona
  2. Drzim palceve da bude kako si zamislio.
  3. Veliki pozdrav. Na 108000 ako nije radjemo trebas odraditi: veliki servis( za 1100 je oko 300e) mali servis ( ulje i dilteri oko 10000 din) zamena ulja u kardanu (oko 450 din je 1l ulja koje ce ti trajati par godina jer i de oko 1 dl ) alternator nemas potrebe dorato osim ako imas problem lamele takodje
  4. Skupili smo se u Smederevu gde nas je docekao mk Smederevo , odatle voznjica do Avale, malo posedeli i razisli se. Ovo je skup -druzenje.
  5. https://uploadslika.eu/image/vbu1 https://uploadslika.eu/image/vZVA https://uploadslika.eu/image/viI3 https://uploadslika.eu/image/vRyS https://uploadslika.eu/image/vChi https://uploadslika.eu/image/vKST https://uploadslika.eu/image/v1iU https://uploadslika.eu/image/vDXZ https://uploadslika.eu/image/vc6g https://uploadslika.eu/image/vdra https://uploadslika.eu/image/vwWm https://uploadslika.eu/image/v8uv https://uploadslika.eu/image/vVy8 https://uploadslika.eu/image/vWcy https://uploadslika.eu/image/vahO
  6. Evo neke slikice sa skupa ST 1100-ST1300, Jun 2020
  7. Veliki broj motora sa ABS sistemom ima isti problem, jednostavno se taj ABS ne koristi cesto i zariba sama pumpa. Retko kad da je u pitanju elektronika
  8. Rekao sam ja samo da novcano porastem
  9. I nas Gogi GoldWingovac
  10. Imamo i Viber grupu u kojoj smo mnogo aktivniji ako neko nije u Viber grupi neka mi posalje br telefona u PP i odmah cu ga dodati. Planiramo druzenje samo mi , Panovci, koje ce biti u Junu cim se stabilizuje vreme. U toku su dogovori oko izrade majci u crnoj i sivoj boji sa bojama kluba na ledjima i grbom honde na grudima. Ovo su neke informacije za drugare koji nisu u Viber grupi i nisu u toku.
  11. Ovo je spisak Panovaca Molim vas koji niste na spisku da se javite i da vas dodam
  12. Panovci Baki-Vrsac Zoki-Vrsac Zile-pancevo Dragan-Bor Sveta-Bor Veljko-Kragujevac Bane-Indjija Marko-Kula Zeka-Subotica Dragan-Aleksinac Popa-Sid Dragan-Jagodina Dejan-Golubac-Beograd Sreten-Pirot Cole-Despotovac Vladimir-Beograd Milan-Pancevo-Zrenjanin Rex-Beograd Kobas-Sabac Motoograf-Arandjelovac-Beograd
  13. Baki Vrsac

    Richa jakna

    Bravo za Straleta
  14. Svaka cast
  15. Srle pirot-crne xxl 2kom i l 1kom Nenad-crna xxl 2kom Dragan aleksinac -crne xxl 1kom + zenska M 1kom Dejan -siva xL 1kom crna xl 1kom Popa-siva xl 2kom Baki-crna xxxl 2kom Bane -siva xxxl 1kom i crna xxxl 1kom Dragan jagodina -crna xl 1kom i siva L 1kom Velja- crna xxl 1kom i siva xxl 1kom Cole -siva xxl 1kom i crna xxl 1kom Zile -crna xl 1kom zenska Vlada -crna xl 1kom i siva xl 1kom Forest - crna xl 1kom i siva xl 1kom
  16. Radimo majce. Ko nije upucen u viber grupi da ga uputimo odavde Majce mogu biti crne ili sive, nazad logo kluba, napred na grudima logo Honde i na rukavu grb Srbije Cena majce je 600 din Ovo je trenutni spisak Srle pirot-crne xxl 2kom i l 1kom Nenad-crna xxl 2kom Dragan aleksinac -crne xxl 1kom + zenska M 1kom Dejan -siva xL 1kom crna xl 1kom Popa-siva xl 2kom Baki-crna xxxl 2kom Bane -siva xxxl 1kom i crna xxxl 1kom Dragan jagodina -crna xl 1kom i siva L 1kom Velja- crna xxl 1kom i siva xxl 1kom Cole -siva xxl 1kom i crna xxl 1kom Zile -crna xl 1kom zenska Vlada -crna xl 1kom i siva xl 1kom
  17. Odlican opis, slike i emocije.
  18. Upravo to i pricam. Kad provozas motor onda pricaj o njemu. Ja sam bio zaludjen za RT-om seti se Gogi, probao jedan, drugi, treci, peti, probao Evropu i rekao sebi to je to
  19. Moja Evropa ostaje u porodici cak i ako dovoljno porastem ( novcano ) i kupim Goldwinga vozio sam puno motora i imam razna iskustva ali je Evropa nesto sto dok ne provozas jednu turu nemozes znati Gledam razne komentare , velika, teka, autobus.... sve je to ok ali je ti koji to komentarises nisi vozio!
  20. Mislim da na spisku koji pisem postoje 3 Zoki ti i mislim jos neko MOJE MISLJENJE razlika u ceni a ne dobijas nista vise nego sa 1100 osim dizajna Postoje razne teme gde se govori kako je 1300 podbacila u odnosu na 1100 pa je zato nema u redovima policije engleske,holandije, belgije, na testovima vise uporedjuju 1100 pa cak i sa novijim motorima nego 1300 Sve je to sad diskutabilno osum toga da je zaista nema u policiji zemalja koje su vozile iskljucivo ST Vozio sam 1300 i nisam osetio neki waooo osecaj u odnosu na moju osim da ima vise snage ali to je sve
  21. Diverzija je skroz ok, varadero dosta trosi a BMW ..... ja sam ih gledao nekoliko i na kraju svratio do bubice posto smo kucni prijatelji vec dugo i probao njegovu panku, sta da ti kazem kad ne bih BMW ni za zivu glavu. vodi se mnogo polemika oko BMW- i zaludjenici ce ruku u vatri staviti a u stvari nije bas tako sjajno. necu ovde polemisati o tome nego kad dodjem u SRB cu te nazvati i reci moje iskustvo i odgovore na pitanja o BMW bokseru od 2000te pa na gore. Moze?
  22. Koje si tipovao?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja