Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. Vi sto vozite te brze motore mislim brze od mojih 125cc nemate prava na izgovore za izostanak
  2. Ko se nadje u Velikoj Plani i okolini nek javlja 061/603-87-35
  3. Meni stvarno nije jasno da se ponovo otvara nova tema ako ste vec prelistavali forum onda ste morali naci i bar jos dve diskusije na slicnu temu a kako je svako razliciti napisano tamo bi vam trebalo biti dovoljno posebno ako ste vec misljenja da se nesto treba preskakati ako mu je cilj to sto kazete da jeste onda mislim da mu jaci motor od 125cc nije potreban ja vozim 125cc coper i savrseno mi ispunjava sve potrebno
  4. Odlicno sad kad znam da mi nista ne zavisi od satora stizem sigurno naravno dogovaramo se oko podele troskova
  5. Meni se jos nije desilo da kad nadjem motor na oglasu ne bude to sto je receno sva tri puta me papiri vec cekali spremni samo sam ga preuzeo tako da pratim ovo jer me zanimaju iskustva drugih za dalje
  6. Mislim da nam vise i ne treba ja moram da samo jos vidim i oko satora posto mi nesto kasne ovi sa dostavom
  7. Nista onda se cujemo za dolazak gore nadam se da ce jos neko
  8. Ja ne odustajem samo sam malo trapav u nalazenju lokacija pa se to mozda odzi na mene racunajte
  9. U kontaktu smo pa se dogovaramo u hodu 🪽
  10. Na zalost ja bih mogao doci samo na krajnje odrediste jer radim subotu do 14h
  11. Jel moze neko staviti tacnu adresu za navigaciju
  12. Znaci nista od onog najavljivanog ozbiljnijeg proboja na nase trziste steta delovali su mi bas zanimljivo
  13. stryker_026

    Prva kaciga

    Mozda gresim ali meni su ove sa vizirom mnogo sigurnije i vizuelno lepse od onih sa naocarima
  14. Kakvi su utisci jel udoban u voznji
  15. Ova marka me najvise privlaci zbog ranije istorije i svih ovih modernih stvari koje su uspeli uklopiti na novim modelima
  16. Jednostavno sam uvek znao da ne mogu finansijski da iznesem odrzavanje velikog motora i auta u isto vreme cene goriva i registracija samo rastu
  17. Bih da imam u gradu gde radim u Velikoj Plani nijedna auto skola nema A2 najbliza mi je u Smederevskoj Palanci a tu nikako ne mogu da se uklopim sa poslom a puna A mi nikad nije trebala
  18. Ni to ne bi bio problem da ne shvataju olako i motor i voznju pa naprave problem i sebi i drugima
  19. Za nekog ko prvi put dolazi u dodir sa motorom ovakvo pisanje mi deluje prilicno nelogicno iskusniji od mene i oni koji su padali znaju vaznost jakne tako da se ja ovde iskljucujem iz dalje price
  20. Ok ti ipak najbolje znas sta hoces ali mi nije jasno kupovina druge kacige umesto jakne
  21. Da kad vide da je neka sitnica onda namerno odlazu oko toga
  22. Jedino sto ne mogu kod majstora podneti je to odlaganje datuma zavrsetka otklanjanja kvara
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja