Jump to content

Moto Zajednica

filipfg

Članovi
  • Broj tema i poruka

    779
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: filipfg

  1. jel od 2004 f650 gs dosta unapredjen motor u odnosu na ove sto su bili od 2000-2004? i jel izmedju obicnog i dakar verzije samo je razlika veci tocak i viljuske?
  2. Ja imam ovaj helite turtle, do sad ga nisam nikad aktivirao, ali meni je problem da se setim da ga navucem na sebe kad krenem na voznju, jednostavno u 90% slucajeva zaboravim. Najverovatnije bih ga prodao. Pre ce biti 400evra, i tu su spustili cene jer su ostale velicine XS ne znam u ko to moze da udje verovatno neki Japanac. Helite Turtle Airbag Vest - buy cheap ▷ FC-Moto WWW.FC-MOTO.DE Helite Turtle Airbag Vest - order cheap at FC-Moto | excellent customer reviews ☆ fast delivery all over the world ✓ p
  3. Zato sto kolika god on zivotinja bio u teretani ne moze da simulira moto gp masinu na svom telu... A verovatno je bilo sve ovo sto si naveo+ emotivni sok posle toliko vremena. Jbga nikad ga nisam ni video da place realno, verovatno mu je pre 6 meseci prolazilo kroz glavu da nece vise nikad voziti, crne misli prodju kroz glavu kad stvari ne idu kako treba. Ali decko je pozitivan zato se i izvukao. (pored para za vrhunske doktore)
  4. Naredna 2 meseca za njega ce biti samo trke i odmor. Ne sme izmedju trka da vezba, i da vozi motor(motocross i sta vec voze), samo odmaranje tako su mu doktori odredili.
  5. Sledece godine se vozi i Madjarska, ceo forum ce ici
  6. filipfg

    Kratke voznje

    Bila memorijalna voznja za zrtve bombardovanja 99.
  7. Imao problem sa motoron pred sam pocetak trke
  8. Mislim da nece biti haoticno kao prosle godine. Nove gume su poprilicno zeznule sve, raspored zbog kovida... Ove godine ocekujem konstantnost od 2-3 vozaca za sampionat. Samo ne znam koga da izaberem Mada ja uvek biram dedu jbga iako daj Boze da uzme podijum za celu godinu
  9. 0641286226 Pedja Motolaboratorija, Zvezdara
  10. Promenih onaj filter u pumpi koji izgleda kao filter za kafu... Stari u pumpi ne da je bio za menjanje nego, za momentalno bacanje u djubre. Ako nekom treba ovde ga nadjoh stiglo mi za 10 dana. SUZUKI GSF 1250 SA BANDIT FUEL PUMP FILTER STRAINER BRAND NEW 2007 - 2016 WWW.EBAY.COM SUZUKI GSF 1250SA BANDIT FUEL PUMP FILTER STRAINER BRAND NEW 2007 -...
  11. I to sto kazes. Ali ja verujem da je on dalje top 5 vozac tamo
  12. Gde bi strpala to bure ulja u kofer? Inace video sam to ulje pre neki dan u "Top Auto" radnji ovde u Beogradu. https://www.google.com/maps/place/"Top+Auto"+auto+delovi,+prodavnica+auto-delova/@44.7894852,20.5157025,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x80229ab1ac8d0dc1?sa=X&ved=2ahUKEwiI7erZx7zvAhUI2BoKHU-xDHoQ_BIwFHoECCsQBQ
  13. 2 km setnja od par minuta, Keske drogiras se opet
  14. Ne samo sto su u obavezi da ti posalju fiskalni, vec i obrazac za raskidanje ugovora na daljinu, a to ti je da u roku od 2 nedelje kupovine na "slepo" imas pravo da vratis robu bez pitanja. Ako ne posalju taj papir uz robu, mogu lagano da se tuze i ozbiljne pare da im se uzmu. Ocigledno tako treba da bi naucili da rade kako treba
  15. Da tako pise samo jedan test. Ali ne bi me cudilo da ako mu se masina pokaze kao dobra, mozda sledece godine razmisli da vozi za njih. Jer steta za lika mislim da je ostalo u njemu za jos jednu dobro sezonu da odvoza. A ne vidim gde bi drugo mogao, sve ostalo je manje vise popunjeno, odnosno mozda se KTM otvori, ne znam na kojim su ugovorima trenutni vozaci.
  16. filipfg

    NC750X 2016

    Cujem prvi put ovo, svaki put na 1000km kad treba da namazem lanac prvo ga operem petro. i evo ga traje vec 35000km
  17. Totalno je nebitno koliko mini bike ima kao i ova masina na koju je seo, sigurno ima 6-7-8 puta vise, post je bio vise sprdnja kao juce na ono maleno(a nije ni bilo juce nego klip izasao juce) pa danas na zivotinju. Zvanicno ovo sto je on vozio a pretpostavljamo da je vozio street masinu sa race kitom ima 212konja
  18. A dobro onda je tranzicija mnogo lakse isla sa 24 na 265
  19. Najjaci je, juce vozio mini bike od 5 konja, danas dodao jos 260...
  20. Idi bre, kad rece "slomi glavni vizir" ja pomislio odleteo cei vizir sa motora
  21. Ja sam planirao isto tako, pw u dzep i kablic do kamere. U sustini kamera ide napred ispod vizira kacige, tako da od dzepa do kamere nema mnogo daljine. Poenta mi je da non stop snima, jer ovako ova baterija od ekena ne znam da li moze duze od pola sata u cugu
  22. Pa trebalo bi da mi je repu led, tako bar pise u manuala, e sad da li SMD to je vec nauka za mene. Ovo za traku kad bi bio voljan da napravis pa da svratim jedan dan, placam novcem ili pecenjem
  23. A ovo je ustvari za stop svetlo, dal ima negde kod nas da se poruci, jer ako porucim sa Alija stici ce krajem sezone Edit: Nadjoh ovo ne znam jel moze... https://m.kupujemprodajem.com/automobili-oprema/styling-i-tuning/modul-za-treptanje-stop-svetla-strob-kocnica/oglas/110716390#start https://m.kupujemprodajem.com/automobili-oprema/sijalice-led-diode-i-trake/strob-kontroler-modul-za-led-trece-stop-svetlo/oglas/100158775#mhs0-1615421634693
  24. Isti kofer imam Nenade, jel si ovo ti nesto pravio ili odnekud porucio?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja