Jump to content

Moto Zajednica

lord_oblivion

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    6325
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: lord_oblivion

  1. Nije bilo kontakta, nikom nista. Ne znam koliko je bilo mudro da ga juris, moglo je tad svasta da se desi. Ali dobro se zavrsilo
  2. Pa jesi napravio prekrsaj?
  3. Mi dolazimo sa dve Honde i dve Jawe Idemo beograd, pancevo, jabuka, glogonj, brdjanovi, opovo, baranda, sakule, idvor, kovacica, debeljaca cisto da ne precimo direkt'. Polazimo u subotu u 9 ujutru sa Pancevackog, odnosno prva pumpa desno posle mosta. I planiramo da ne stignemo pre 17-18h Pa ko hoce, moze da nam se pridruzi
  4. Ja bih rekao malo brze al' ja sam poznat po tome sto stalno vozim 'ispod 60' Dajder iskopaj taj snimak ako mozes
  5. FuL koncentracija, ma nista ga okolo ne zanima
  6. Lako je njima kad nemaju rizle i traktora na putu
  7. Znaci, po ovom novom 'zakonu' jos uvek je dozvoljeno maloletnim licima da upravljaju motornim vozilom sa 120+ KS, koje nije motorcikl. Dobar zakon Pokoj dusi kolegi .
  8. Opet protest? Pa ni njihova vlas' nista bolja od ove
  9. Nesicu, moze 22. mi odgovara ko kec na deset pa da bude 11 Sibni mi mob na pp pa da se dogovorimo za preuzimanje, ako se Sale slaze sa akcijom? Taman da oformim bateriju i da podesim sve, za Debeljacu
  10. Sale, imas SMS.
  11. Prelepo motorce ! Srecno sa prodajom
  12. Ufur se ne placa nista, satori ce biti grupisani, parking za kola na jednoj strani, za motore na drugoj. Kamperi iz 'daleka' dolaze jos u utorak, po informacijama koje sam danas dobio. Bice dve bine, glavna i mala Rege Cuvajte se 'separea' desno kod Kafanice, pijani gosti lako mogu da zaglibe Cene piva i pljeja ne znam...
  13. Perverzija Nego, sredi li paljenje?
  14. lord_oblivion

    MZ Caffe

  15. lord_oblivion

    MZ Caffe

    Sve istina, to za Mikija. Saradjujem vec nekoliko godina sa njim, nikad ni jednog tracka sumnje a kamoli zajeba
  16. Pa dovedi mladence i svatove ovamo
  17. Ima prica bas sa ove voznje sa slika al' nije bas za javnos' Bice bice, uskoro. Za sad se samo svikavamo i zagrevamo
  18. koliko jeftinije i gde? pa da razmotrimo? 'Vaku samo plavu (za decake) je uzeo moj kum prosle godine za 400 din, na pijaci. Kinesku. I jos je operativna kao i prvog dana. Za te pare, ne smeta mi ni sto je kabasta...
  19. Zar ti nije jednostavnije da spakujes ispravnu unutrasnju ili dve umesto da lepis gumu na sred puta? Ja sam tako radio sa Jawom, pa u nastavku puta kad naletim na vulkanizera, dam mu da zakrpi ovu sto se probusila. A ni ovako nesto nije narocito neprakticno, jest' malo gabaritnije ali i jeftinije i ne treba joj struja
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja