Jump to content

Moto Zajednica

lord_oblivion

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    6325
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: lord_oblivion

  1. Cestitke obojici
  2. Jedno jutro zateknem ekser u gumi a treba da idemo na voznju, ljudi me cekaju. Levo-desno, odemo nekako do prve pumpe i saspemo sprej koji naravno nista nije pomogao, veci deo je jednostavno izasao kroz rupu. Onda zavrnemo holsraf sa superlepkom, naduvamo na 2.5 bara da vidimo dal' ce da izbije sraf i pravac Ibarska. Kod prvog vulkanizera stavimo cep za 2 minuta, smanjimo pritisak na 2 bara i pun gas. Drzi i dan danas, posle 700km i mesec+ dana. U pitanju je Honda iz potpisa, sa aluminijumskim tubeless felnama. Kako pomenu Damir gore, da ocekujem da i meni korodira felna i istopi se guma?
  3. Simpatican biciklet. Cudi me da jos nije otisao. Srecno sa prodajom !
  4. Ja recimo kad se spustam iz Beogradske odmah na ulasku u kruzni tok, na pesackom ukljucim levi migavac i izlazim iz kruznog ka Fransu i Autokomandi sa desnim migavcem. Kad idem iz Nemanjine, opet na pesackom pre toka dam desni i ne ulazeci u kruzni izlazim ka Autokomandi. Kad bih odatle isao uz Beogradsku, palio bih levi pa desni. Ne znam sta sam ucio u autoskoli ali ovako mi logicno i ovako radim ne razmisljajuci o migavcima, automatski. Sto se tice provlacenja, danas sam isao po saobracajnu plastiku u Ljermontovu (Ljermontovljevu). Izadjem sa parkinga i spustim se na semafor da skrenem levo u Ustanicku, ka Dusanovom mostu. Naravno da sam se isprovlacio preko pune a police kola kolk'o 'oces, sto sluzbenih sto 'civilnih' i niko me nije ni pogledao. Provlacim se samo gde procenim da mogu da prodjem i ako je kolona bas dugacka i zastoj je iz nekog razloga. Na 'autoputu' preko Gazele se skoro nikad ne provlacim, saobracaj tece dovoljno da nemam nikakvu ustedu. Zutom idem pored Sajma i preko Brankovog ali tek kad posteno odmaknem kamerama i to samo ako je bas velika guzva.
  5. Pratim i planiram ali na zalost izgleda da ce mi plata biti tek posle 20-og + sto taj vikend imam jos nekih ranije ugovorenih obaveza...
  6. Treba mi preporuka za kafance sa dobrom klopom, povoljnim cenama i pogledom na reku ili vidikovac (malo romantike ) , do 50-ak km od Beograda !
  7. lord_oblivion

    MZ Caffe

    Pa vatrom, kako ce drugacije...
  8. Nije ni cudo da mi promaklo kad sam se zablentacio u fotke
  9. Sad su neke stvari jasnije, buduci da mi je zelja da oba motora ofarbam u mat.
  10. Ima li Orlovo gnezdo neki sajt ili kontakt ?
  11. Tindire, velika akcija za dva dana koriscenja. Hvala u svakom slucaju
  12. Logicno. Mislio sam, da se nanese mat-lak kao krajnji sloj prilikom kompletnog farbanja.
  13. Avalski put bb Elem, krenes iz Bg prema Ralji i cim prodjes kapiju porodice Pei ( jos 3km do Ralje ), jos nekoliko krivinica nanize, sa leve strane na sred velike leve krivine. Al' sam objasnio
  14. Da li pomaze da se nanese mat-lak ?
  15. Jutros sam ustanovio da mi je krep'o i ovaj 'kamionski' akumulator. Bilo mu je i vreme, pitaj Boga koliko je star. Da li neko ima na zajam za preko vikenda neki akk, dimenzije 135*81*161 ili sl. Vrlo mi je vazno da pali na dugme preko vikenda !!!
  16. Aj' ipak stavi koju, makar da mu se divimo
  17. Kud se ne javi ranije, ja kroz Darosavu prolazim redovno pa da odemo na pivo nekom prilikom
  18. Odlican putopis Moram i ja da uguram Taru negde u kalendar
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja