Znam ja ko krpi,tj. oni se reklamiraju da krpe:)A dal stvarno krpe to ne znam pa pitam,mozda je neko radio,zna nekog itd.Ovo su mali hladnjaci,bas je sitno,tanano sve.
Majstore,pa pobogu:)Ne mogu da ga bacim,previse sam zaglibio,kupio jeftino a sad kolko je do sada to kostalo mogao sam da kupim neki pravi motor,recimo zeleo sam onda ttr ili neki xt,mislim neki 'pravlji' motor od ovoga.Al evo,sve je u redu osim tog hladnjaka sto malo pusta,nije strasno:)