Jump to content

Moto Zajednica

Bojan82

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2383
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Bojan82

  1. Tacno tako,koja magarcina bi za to dala 9x vise .Necu ga voziti cekacu 10 godina da bude pravi oldtajmer i prodati ga u Englesku za 1200e:)))
  2. Jos vesti:Motor upaljen radiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!! CDI imao neki od Piaga mora se menja,kvacilo da se 'opravi,ne valja,nesto oko struje,karburator stelovanje i novi filter vazduha.Termo-davac crko.Svaka cast majstoru na strpljenju sa ovom kantom,ja mislim da bi ga polio benzinom i napravio bar zanimljiv snimak.
  3. Posto je neko rokno mopedom iskrivio je osovinu salterice.To sad da se namesti i repariran je i menjac.Eto malo novosti☺Posle ide paljenje,stelovanje i nalazenje kakvog resenja za ovaj skandal od vazdusnog filtera,posto ga je nemoguce naci za kupiti.Bice ovo na kraju fina,podmladjena mashina
  4. Ma mozemo mi da filozofiramo oko zena koliko hocete,ali istina je prosta.Mozda cu u nekim ocima ispasti nenadertalac il sta ja znam,al nisam ja kriv sto je tako kod zena.Za mir u kuci zna se i jbg,to tako ide.A nije novac Onda moze i motor i sve lagano
  5. Uradi ovako
  6. E jadan li si...
  7. A kralj kao nije mu bitna sad estetika,a svaki cas zapitkivao jel lepsi ovako il onako,s ovim il bez ovoga,a vidi ako mu smanjim ovo onda ono izgleda veliko. I poslednja recenica,o zemljo otvori se!#@$@$!Jos govori o sebi u trecem licu.Idi negde zvaci kaktus i ne javljaj se☺
  8. Nek me neko ispravi ako gresim al mislim da je 800 na leru malo,nasteluj na 1200
  9. Pa sto da prodaje,nek vrati motor.Ionako se gazda sa bolom u srcu od njega rastao...
  10. Prelep bez tih drangulija.Super je i onaj plavi dzip,ko iz Lego Movie da je izaso'.A motor bi bez tog vizira bio jos lepsi,bar meni.Ima predobar zvuuuk
  11. Ubice te metak,ubice te greda...

  12. A jel ima uticaja ako nece da upali bez gasa?sta to znaci? Honda se jos radi,menjan je i neki djavo u menjacu,iglicasti lezaj.Jos nije sklopljena
  13. Poz.Ima lep kruzni tok na Slaviji:) I na NBG kod opstine
  14. Mozda ti ulazi vetar u obrtomer pa vraca nazad kazaljku...il je zaglavio kabal podmazi ti to naprskaj wd ne znam ja sam glup za to.cekaj da se javi ko pametan il kof majstora☺
  15. Pa to ti kazem,taman kazu da u to ne treba ni gledati.Da naucis da teras po zvuku ako si pocetnik☺
  16. Pa jel ide preko 30km/h
  17. Pogle mu desnu ruku u retrovizoru....stiso ko nezdrav 0:31
  18. Mozda kabal????
  19. Bojan82

    prvo pa R1

    Trebao je da snima kad je prvi put seo a ne sad
  20. Somalire

    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. shlem

      shlem

      Nemogú se derem iz poštu govorim....

    3. Marko81

      Marko81

      uglobljeno u marke preracunato

    4. Bojan82

      Bojan82

      Sta mi doterujes:)

  21. Jel moze neko da mi objasni kako motor presisa,zasto i kako to spreciti?sta raditi kad se to ipak desi?
  22. evo ti plusic:)
  23. Bojan82

    prvo pa R1

    A za tebe: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/5898-majstori-majstori/ Pročitaj sve i kašće (kazaće ti se) samo! Aaaaaaaaaaa citam placem...ljudi moji jeste vi svi ovo citali ovo je neverovatno,kakav lik Hvala Shumi
  24. Jbg,ne znam kako drugi,ja kad sve obavim meni se spava do 00
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja