Jos vesti:Motor upaljen radiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!
CDI imao neki od Piaga mora se menja,kvacilo da se 'opravi,ne valja,nesto oko struje,karburator stelovanje i novi filter vazduha.Termo-davac crko.Svaka cast majstoru na strpljenju sa ovom kantom,ja mislim da bi ga polio benzinom i napravio bar zanimljiv snimak.