Jump to content

Moto Zajednica

Pedja Ča

Članovi
  • Broj tema i poruka

    605
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Pedja Ča

  1. Volim satove,i nosim sat godinama. Nisam imao nikada neku ozbiljniju masinu. Uglavnom nosim ove low level,robne marke i sl. Trenutno nosim Timberland sat. Rade posao,sluze vise godina,kada riknu prosto kupim drugi. Ali imam u planu sledeci da kupim neki malo bolji...ali ne previse skup. Pratio sam kanal na You Tube....Sat na ruci... i vidim da tamo preporucuju za tako nesto Tissot ili Citizen.
  2. Znaci igramo se na slovo na slovo
  3. Sta korigujes?
  4. I sta je procedura u tom slucaju?
  5. Odlican izbor. Tako se to radi. Mada za samu obuku mozes se provuci i bez pantalona.
  6. Zaista ne znam...To mi je rekao majstor. imaju neke gumice i to je bilo popusteno... Mogao je tu da falsira...tako mi je rekao.
  7. Vidi 'vako...malo malo pa se nadje neko isfrustriran da pokvari igru...ceo zivot je tako jos od vrtica I onda ostali pokusavaju da ga odobrovolje Na stranu sve,ali licno smatram da ako ne posedujes osnovni nivo kulture i ponasanja nemam sta sa tobom da komuniciram.
  8. Sad ja vidim koliko mi je lakse sto nikad ne pitam sta i koliko placam...no platim i odo dalje
  9. Su cim trljucas ove cevke kada se ovako sljaste?
  10. Danas uradjen kompletan servis...sve tecnosti zamenjene...filteri. Gume i lanac jos furaju ovu sezonu. Ubrizgavanje malo bilo popusteno. Postoji predpostavka da se zato ponekad gasio kada je bio vruc... Videcemo dok otopli. Ostalo je sve top.
  11. Danas zamenjene sve tecnosti,svi filteri...umalo i lanac i lancanici. Utegnut,pritegnut,premeren,razmeren... Sad je puska
  12. Nisam siguran ali mislim da nosaci bocnih i bocni trebaju biti iste marke kao nosac zadnjeg. Zbog kacenja.
  13. Danas mi stigla posiljka sa Temu-a...nekih 100e vrednosti. Pitam postara sta kosta posto nisam kuci...kaze ne kosta nista. Ja mu potom kazem ako nema niko kod kuce ostavi na terasi i kvit smo. Tako smo radili vise puta. Dakle Temu jos uvek nista.
  14. Ti ko ja...odlazem pregled vec 5mes...pa odem na jedan....pa opet tri... Sve dok ne nadjem sta mi je...nije mi nista
  15. Sokobanja,vodopad Ripaljka... 8mart.
  16. Lebe mekani ja sam sebe kad bi pitao mogu li 1000km u cugu ne znam sta bi mi rekao. Ti si bato presao igricu mo's da motas kablove
  17. Koliko tacno je visina i tezina manekena sa slike??
  18. Plocice izgledaju odlicno. Moglo je to jos.
  19. Drugar ga je kupio jesenas...zakacio je malo sezone sa njim. Kaze ide kao tornado...ali sukce benziliju ne zali. On ga i przi dobro. Mada mi se cini da je preko 8l koliko on misli da mu trosi previse u bilo kom rezimu voznje...
  20. jel istina da moze da trosi 8+??
  21. Nisam cackao oko toga,ali pratim. Probati i u temi Blic pitanja. Nisam nikada cackao oko ogibljenja te se nesto i ne razumem u isto.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja