Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. Stigoh sa Doningtona, Sykes OSURIO po svima. Ogluveo sam i izgoreo (burned by the english sun), u petak bio smak sveta , danas 26 stepeni. Kad dodjem sebi pisem izvestaj, Gabor me odusevio kako se borio do zadnjeg kruga... ,a publika me gledala ko debila sto se radujem i tapsem kad proleti kroz cilj.... reko ljudi to mi je komsa sa severa National Ducati 848 ... mislim da imam busne bubne opne!
  2. Cal ce da odrobija nekog Espergara! Zatvorise mu vrata u dve ekipe. Pa kad ga pogledas dok je ozbiljan to cak nebi ni bilo iznenadjenje
  3. Milky

    Formula 1

    Sranje i ja bih ali nemogu
  4. Pitanje za nekog ko je vec bio na SBK trci, kad ujutro da se nacrtam da izbegnem guzvu na ulazu i ostala sranja ??
  5. Sykes fastest lap EVER !!! Kakav bolesnik
  6. Na sky se posebno placa doplata za sportske kanale mislim oko 20 - 25 funti ali onda imas sve sto ti treba, SkyF1HD, Skysports 1-4, British ES2 itd .... + 20 funti mesecno za ostale obavezne kanale
  7. Milky

    Formula 1

    Rektumi sa SK !!!
  8. Znaci i Lorenzo poceo sa KMEEE KMEEE.... Ziveo Cane!!!!
  9. Calien jednostvano , Smith je samo Smith, a Cal je Calien !!! Inace bilo je lepo slusati Hopera na BBC-u jako simpa lik Rossi o Rossi upropasti mi vikend, nadam se da sledeci Sykes ce da me obraduje....
  10. Jednina spanska koja bi me obradovala je za Espargara ali to je nemoguce
  11. Mislim da je kafa u pitanju Konacno nema spanske himne
  12. Svaka cast mehanicarima za manje od 15 minuta zamenili hladnjak
  13. Kakav je baksuz ovaj Ellias
  14. Postoje oni koji navijaju za nekoga ili su naklonjeni prema nekom vozacu bez obzira na uspeh a neki uvek navijaju samo za prvog, takve ne razumem Prosto mi je nezamislivo sad npr. navijati za Lorenza ili Markeza jer oni sada bolje voze... Kada je Sumaher otisao iz F1, prestao sam i gledati. Sto se tice SBK, kad je mogao Biaggi sto ne bi mogao i Rossi, samo ako je njemu to u interesu. Sto duze na stazi meni bolje Druze zbog Shumahera sam skoro prestao da pratim F1... ali sam rekao sebi da ce kad tad otici sad mi je zao posto je skroz postalo bzvz... , a ako je tako kao sto kazes sto nisi navijao za recimo Trulija ili Fizikelu nego bas za Schumahera ?
  15. Kad se vratio Sykes na stazu pogledao je u nazad i nije ubrzavao , Guinoti je mogao 2 puta za to vreme da proleti pored njega sto nije ucinio, Sykes dodao gas i nestao , bar je meni tako izgledalo
  16. Milky

    Formula 1

    UH ajde vise 2015
  17. Milky

    Formula 1

    Nadam se da ce se istorija nastaviti McLaren + Honda = DOMINACIJA samo nema Senne ali Perez ima zutu kacigu
  18. Ima li torrent za trku ??
  19. Milky

    Formula 1

    Ma meni je Kimi kralj... od svih vozaca na gridu ima najmanji fixni ugovor tj. 3 milke a za svaki osvojeni poen 50k Zato i skuplja bodove pazljivo Mecka me razocarala .... jako sam deprimiran...
  20. Milky

    Formula 1

    Samo da mecka(Hamilton ) ima race pace sutra .... I da Kimi dobro startuje sve ce biti super
  21. http://www.crash.net/motogp/news/191020/1/crutchlow_i_could_be_replaced_by_espargaro.html Pol Espargaro u Tech3 ??
  22. Ma bice resenje i za njih , nemojte se predavati
  23. Kakve trke ali druga pogotovo zadnji krug ....
  24. Milky

    Formula 1

    ide na zivce sa vristanjem.... mogao bi da odraste malo , da se uozbilji
  25. Pramac nije isti kao i fabrika Ducati, Spies ima problem sa ramenom, a i sa tim savrsenim dukcem. Posto je to ipak frankenstein od bika, jos od Stonerove verzije koncept je isti, ne branim Bena samo njegove rezultate netreba bas ozbiljno shvatati
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja