Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. To smo svi rekli i za kamenog pa na kraju i nije tako ....... Vozi tu hondu hobit deceniju pa nista ..... Da JLO nije bio povredjen , a i Yamaha da se malo vise potrudila ....... Da je SIC sa nama ...... Da je Rossi 4 godine mladji...... LJUDI MARKO JE SAMPION SVIDELO NAM SE ILI NE !! Ono sto mi se kod njega svidja je to da ne kuka , ne place i uvek ima osmeh , samo neka tako ostane
  2. Bolji je od Bena ..... u svakom slucaju
  3. Steta za Saloma ali mali Top Gun je odvezao trku za 10 Bravo majstore
  4. http://www.viponlinesports.eu/motorsports/188897/1/moto3---grand-prix-of-valencia-,-spain---race-live-stream-online.html
  5. Bautista sutra 7-mi daleko od Yamaha..... ali Rossi 4 daleko od Hondi
  6. Ovaj stoner ne da kenja nego vise smara ... otisao si sarme jeo nisi. Sad nije kme kme zbog sebe nego i zbog rossija .... ajde idi sa Adrianom na put oko sveta ili se vrati i vozi
  7. Neka ga neka vrsi pritisak na MM , mada mislim da ce MM da uzme titulu ... osim ako neko ne uradi klizeci na startu ... ili deda Rossi banzai manevrom odradi nesto u korist JLO
  8. . Izgleda da ovaj dvojac sa SK hoce da unisti konkurenciju
  9. http://www.britishsuperbike.com/news/waters-returns-to-suzuki-in-2014-mce-bsb-with-tyco.aspx Hopkinstov timski kolega
  10. Milky

    Formula 1

    Hoce li ovo biti jedna od onih trka kad drmnem posle rucka ??
  11. Baca magije Plasi Yamahu ! Razmislja hmmm jel ovo kanta na spram Honde ??
  12. Ludaci !!!
  13. Mozda su ga skenjali karamela i spanci .... ko zna sta se tu sve krije u igri a da mi pojma nemamo.
  14. E ... kako se kaze istoriju pisu pobednici .. a kod nas politicari.... ja sam imao u knjizi iz istorije jako puno o Titu i partizanima , a i o "nasem mega caru, kralju, predsedniku , zasluznom za moje jadno detinjstvo sa svojim ortakom sto voli karirane crveno bele kockice " tako da.... hvala internetu ma kakav god bio !
  15. E kad bi Rossi ili Smit pomogli Jorgeu u Valensiji sa klizecim startom tipa Bautista
  16. skoro
  17. Mogao bi malo cika Karamela da sedne na daj dukati i da mu isljuce TC pa da se trkanje vrati na pravi put
  18. Zena ga sutnula pa sad kao pao sa stepenica
  19. Kad Stoner uplete prste oko asfalta onda bas zabiberi ! Prilika da Espargaro sa CRT vodi trku bar pola kruga , a mozda i Dovi
  20. Nije fora u organizatorima i ostalima , nego sto bridgestone to dozvoljava sebi ...... Jel se to Redding polako oprasta od titule ?
  21. http://www.viponlinesports.eu/motorsports/183974/1/mce-british-superbikes-brands-hatch:-the-showdown-qualifying-live-stream-online.html
  22. Meni ovo komedija , a vama ??
  23. Koje njesra
  24. Opa Randy !!!! Inace MM izgleda pao ... ali osecam da mu to ne smeta da pobedi
  25. Mina pijes pivo ???? Bas sam se lepo nasmejao !!! Hvala!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja