Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. Milky

    Valentino Rossi

    Znamo ga po ovakvim voznjama, egzoticnim obilazenjima i osmehom od uha do uha DA DA SVETSKI MEGA CAR !!! GO VALE 46 !!!
  2. Na danasnji dan pre 35 godina rodjen je Valentino Rossi !!!!! SVETSKI MEGA CAR sto bi rekao Rambo !!
  3. Bice cudno bez hondi ali kako se kaze koga nema bez njega se moze....... neka udju kawa, bmw , aprilija bice zanimljivije i ovako ovi zbog hondinog neogranicenog budzeta nisu tu
  4. Mozda ako bi manje drndali ostale sa pravilima i izasli iz guze hondi, imali bi vise proizvodjaca..... Unistili su projekat Ilmor , KR tim (proton KR- nesto sto danas lici na MGM Forward Yamaha i Aspar od prosle godine) Boli fabrike kad ih deru privatnici pa se ukakili (mislim na hondu) Kawasaki, Suzuki i Aprilija su pre par godina jasno stavili do znanja da ih bas puno ne zanima da tuku milijarde dolara, evara i ostalih valuta u takmicenje koje se vrti oko hondinih ultimatuma, videli da je vodenica krenula na dole pa postepeno srozavaju SBK da bi se na kraju sve postalo jedno takmicenje mozda ? Na kraju ce BSB, AMA i IDM biti vrhunsko takmicenje u odnosu na ovu smehoteku
  5. Kad ce neki kolektivni test da vidimo gde je Honda a gde ostali ?
  6. Cek zar markez nije otisao u 250 pa se vratio u 125 po titulu ?? Ili sam se ja malo zajjj trcao da ispravka , nikad nije vozio 250 ccm , neznam s kime sam ga pomesao
  7. To znaci da Pedrosica do pemzije jase hondu i nase zivce ??
  8. Srecna nova godina !!!
  9. Ne znam sto ali imam osecaj neki da se tu krije nesto izmedju relacije Stoner - Honda, po svemu sudeci mislim da se oni boje da ga puste da vozi za neku drugu ekipu ??
  10. A tek mi ni sampionat normalan jedan ......
  11. hahahaha Spettacollo bio si brzi od mene
  12. Hoce li sledeci vozac Repsol honde isto da bude spanac ???
  13. Pa i bilo bi uredu da mlada koka nasledi staru ..... zar ne ?
  14. Milky

    Formula 1

    E To crank da nije one imole... mislim da bi vriskavi prstic jos puno morao pasulja da jede... ako ne i i onaj drugi svabo
  15. Milky

    Formula 1

    Svaka njemu cast i sve najbolje mu zelim. A formuli 1 zelim da od sledece sezone ne gledamo ovaj smor ..... ni drs, ni kers, ni nista nemoze da ozivi ovaj vozic po sinama , i naravno glupa pravila o branjenju pozicija i nacinu preticanja..... Pocinjem da shvatam NASCAR ....... tamo je spaktakl najveci kad se njih 20 izlupa kao na fliperu......
  16. James Ellison na kawi
  17. To Andrija cepa lakat na novom dukcu ???
  18. Majko mila kakvi bolesnici
  19. www.bili.de posto moze samo 1 plusic imas 3 usmeno ahahhaha www.bili.de.sk
  20. Hah, tek sad video/shvatio! Haha ja nisam najbolje shvatio ali imam utisak da je to recenica naseg dragog komenatora sa SK ??
  21. Ako je Stoner na samo + 300 od fabrike na PRacer-u , da li ima sanse da neko drugi dodje na + 500 ? u realnom Race time-u ili q time ?
  22. Imam utisak za par godina tockice ce da stavljaju na laktove i kolena ... kako obaraju te motore sve vise i vise
  23. Marquez 1.30 nesto....... Honde ce pojesti sve izgleda u 2014....
  24. Kako bih voleo da dukati vaskrsne u rukama Cal-a i Iannone-a
  25. Ricardo nije mogao voziti.... umro je 1998 od leukemije, a staza je sagradjena 1999
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja