Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. kako to niko do sad nije video ??
  2. Svi su zivi, neznam jesu citavi
  3. Crvena zastava national super stock 1000
  4. Ja jesam corav ali ja ne vidim polugu
  5. O boze, Lowes me podseca na pajdomane britanske sto sam vidjao .... taj stil price , pogled i cimanje ......
  6. Ellison burekno
  7. Sad si rekao nasem Eurosportu ) Ono je Brithish Eurosport home of motorsports a ne bundeslige i biciklizma
  8. http://www.viponlinesports.eu/motorsports/171495/1/sbk---british-superbikes-live-stream-online.html LIVE
  9. Lowes stvarno blago teleci pogled
  10. Ali to onda ne bi bio To Crank. To je njegov stil, njegov lični pečat. Jeste da mi čačka VR46 ali mora mu se priznati da unosi odrdjene pomake u inače suvoparne komentare na našem Forumu. Ja sam njegov fan. To crank za predsednika Srbistana !!! :care:
  11. Verovatno si iz ovog zakljucio da je neko rekao da vozi sa repariranim agregatom: sa cim sam mislio na vec koristen agregat. Niti sam ja dobio odgovor na pitanje jer sam iskreno bio skenjan rezultatom na kvalifikacijama niti si ti procitao kako treba Ako je danas vozio trku sa koristenim agregatom svaka mu cast P.S.: to crank davaj informacije odakle god da ih izvlacis Da
  12. Milky

    Formula 1

    posle Moto 2 , i GP-a F1 mi bilo kao da gledam bolji zivot ... sve znam napamet A iskreno od celog Moto 2 grid-a drago mi je za Miku koji se izgubio ili samo tako delovalo posle trke , ni sam ne veruje Navijao sam za japanca , ali i Luthi mi je drago da se vratio... ko zna sta bi bilo da se nije povredio.. Redding PAJSER, Espargaro PRPA
  13. Procitao , na ovom forumu neko je rekao Lorenco vozi repariran motro, zatim ovi balvani nesto spominju na SK..... Pa mi to nekako zvuci glupo. Nego kakvo zamrzavanje razvoja ?? wtf
  14. Ma To crank je bogotac samo mi to jos neznamo Ima nesto u njegovoj propvedi ali kad bi to rekao sa ukrasnim pridevima bez ispljavanja mrznje
  15. Nego sta konkretno znaci repariran motor ?? Po mom misljenju, nove karike, klipovi, ociscenji kanali i tako dalje , a motori zapecaceni ?? Ne razumem rec repariran ?
  16. To crank pa bolji od Spies-a prosle godine zar ne ??
  17. Kapa dole new Doctor is born !!!
  18. Gore navedeni se nikada nisu sklanjali od duela. Naprotiv, bivali šu brendirani kao preterano agresivni, trt-mrt. Oni vole da se gurkaju i laktaju
  19. NAKAGAMI KATANA !!! Bravo !
  20. A ima jedna stvar sto se slazem sa To crankom vezano za Kala. Da je on bas takav vozac nebi bio problem hondi ili yamahi da mu naprave prostor. Da su JL ili Sto u slicnoj situaciji (citaj nemoguce ) ekipe bi se tukle oko njih ( i sponzori ). Sto kaze Nidza sam sebe je pretplatio i precenio , pa mu legao dukati Inace posle deda Rosija , Cal je next favorit.....
  21. Zadrzava i Pedrosa , a po ucinjenom u karijeri ima manje prava od Rosija
  22. Po. Name TeamGap First 1CRUTCHLOW C.Monster Yamaha Tech 31:55.527 2BAUTISTA A.GO&FUN Honda Gresini+0.227 3MARQUEZ M.Repsol Honda Team+0.336 4PEDROSA D.Repsol Honda Team+0.341 5LORENZO J.Yamaha Factory Racing+0.422 6SMITH B.Monster Yamaha Tech 3+0.487 7ROSSI V.Yamaha Factory Racing+0.659 8BRADL S.LCR Honda MotoGP+0.950 9DOVIZIOSO A.Ducati Team+1.298 10HAYDEN N.Ducati Team+1.452 11IANNONE A.Energy T.I. Pramac Racing+1.928 12EDWARDS C.NGM Mobile Forward Racing+2.865
  23. Milky

    Formula 1

    Hmm ovoliko Marusije nisam video ni u novinama BRAVO KISO !!!
  24. Bautista za sad prvi vozi 1.55,745
  25. Sto se lozite na glupost komentara sa SK... U trci isto postave najbrzi krug na istim gumama sa kojim su poceli trku, a najbrzi su u 16-17 krugu .... isti slucaj ko i ovde sa praznim rezervoarom ......
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja