Jump to content

Moto Zajednica

Sale-VFR

Članovi
  • Broj tema i poruka

    531
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sale-VFR

  1. Imao sam srecu da mi pukne jedan deo .. Da li bi znao neko gde da nadjem ili mozda je nekom ostalo ovaj plasticni deo U pitanju je kamerica xiaomi a kuciste king ma.. Znaci treba mi samo ovaj beli deo od kucista na njemu su pukle usice koje se kace na ovaj nazovi osigurac..
  2. Hvala svima koji su pomogli ipak je odluceno da se sredi guma
  3. Taj asfalt nov krece od sela Brodica
  4. Pa da samo to..guma je nova ako neko hoce zadnju samo za 13k evo ako ne krpicu i teracu nju..u gumi je cacklaica nije presla ni 50km dot je 2019..pusta blage mehurice moze i ovako da se vozi ne verujem da ce da pusta nesto mnogo ali malkice pusta eto u detaljima.
  5. Na kraju cu to uraditi ako ih ne zeli niko
  6. E drustvo ..kad je covek maler i kad hoce ono hoce.. Evo stavicu ovde ako neko hoce ako ne probacu da je zakrpim.. Prosle nedelje kupio nove gume u dimenziji 180 55 17 120 70 17...nisam napravio ni 50km i uspeo sam da je nabodem i sad malo pusta zadnja guma Platio sam ih 27000 komplet zadnja 2019 prednja 2018..pa ako neko hoce uz neku cifru normalnu da kazem posto su nove..nzm ni koliko vrede sad ni koliko bi mogao da izvucem za njih..necu ih stavljati na oglase stavicu samo ovde pa ako neko hoce od clanova pisite u pm koliko mislite da vrede...
  7. E pa vi i snimali...bravo momci
  8. Nije tema za salu ali meni je nesto najsmesnije sto ikad video vezano za ovu temu...inace pratim kako resavate ptobleme sa njima i kako je najbolje dal stati skroz ..svirati ..medjugas.. pun gas .. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=740200443002070&id=2397736797118354&_rdr
  9. Pilot road 4 ..one o kojima smo pricali nisam uspeo da nadjem
  10. Sale-VFR

    VFR 800 V-tec

    ostao samo nick..mada mi je i dalje jedan od najlepsih..slucajno sam bio prisutan prilikom kupovine..
  11. I danas ...nisam uspeo da je dobijem
  12. E sad imamo i nove opanke
  13. Sale-VFR

    VFR 800 V-tec

    Da nisi pazario motor od Damira mozda?
  14. Aprilia sr 50 Lc 1998.
  15. Posedujem spartan ..za mene je sasvim ok kaciga
  16. Sale-VFR

    TDM Srbija

    Znaci mora da ima potvrdu da ima 28.5kw. A da li su ti motori stvarno izlazili sa 28.5kw fabricki ili ne? On mi tvrdi da je takav izasao iz fabrike..iskreno meni je to malo kilovata za tu kubikazu da je tako izbacen iz fabrike..mozda gresim i ja. Sta kazete
  17. Sale-VFR

    TDM Srbija

    Pozz Tdm ekipi..aj jedno blic pitanje kad ste vec pomenuli ch i 28kw..drugar kupio iz ch tdm 850 92 93 god 3vd jamahu sa 28.5kw uradio carinu ali je cuo da ce imati probleme sa amss zbog tih 28.5kw.. jel imao neko slican ptoblem i kako ste resili i da li je taj motor fabricki izasao tako ili je neko smanjio tamo te kw da bi moglo da vozi mladje lice pa je tako i ostalo..hvala
  18. Lepa boja nek je sa srecom..a za nick sta da ti kazem
  19. Sta to znaci?
  20. Pa to znaci ipak mi se nije ucinilo
  21. Nisam vozio ni jedan ni drugi...samo na svidjanje meni je mnogo lepsi kawa.. Samo proba proba i proba nisu male pare...da vidis sta ti vise odgovara..moje misljenje
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja