Jump to content

Moto Zajednica

Nenadbg88

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1096
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Nenadbg88

  1. Kao da se čovek nije vozio dovoljno ovog leta, hoće da se vozi i zimi [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  2. Bravo, hvala ti! Ja otpadam onda [emoji6] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  3. Ja nemam vremena nikako da premerim, slobodno neka neko pazari pre mene ako hoće, u guzvi sam ovih dana nista ne stizem. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  4. Mozes li da premeriš širinu ručki od jednog do drugog spoljnog kraja. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  5. Dok ne probate Dunlop [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  6. Kaciga odlazi kolegi Piske. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  7. Dobar drug koji nema profil trazi Termignoni izduv za svoj Ducati 1098. Ako neko ima da ponudi moze ga lično kontaktirati na br: 0692013120 Mihajlo, ili moze mene ovde na PP. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  8. Ja sam mislio da će motorom uz one stepenice da se popne [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  9. 3000din nova cena. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  10. Deluje da je funkcionalan. Mozda da su malo deblje te šipke čisto estetike radi. Da se uradi neka dobra završna obrada i top. I ja sam zainteresovan, ja imam takođe 2u1 kao i kolega. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  11. Ti bocni koferi su neverovatno korisni. Mogućnost da na brzinu uzmes nesto iz kofera ili da stavis u kofer a da pritom ne koristis kljuc nego samo sifrom za ocas posla se meni pokazala izuzetno korisnom na proslom putovanju. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  12. Da li je Maxia prodata? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  13. Neka je sa srećom. Puno vam srećnih kilometara želim :-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  14. Ti si ga bas dobro izmontirao. Koje programe koristis? Voleo bih se ja malo igrati sa time? Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  15. Kod mene su sveže ofarbani ovako izgledali. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  16. Znao sam da sam nesto zaboravio. XL, mada je moja glava fino to razgazila. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  17. Na prodaju Givi bočni koferi 22L, više godina aktivno korišćeni. Bravice i šarke su u odličnom stanju, imam 2 ključa (obe bravice se otvaraju istim ključem). Kačenje je monokey. Dobri su za grad jer nisu široki i nisu mi prelazili širinu crash bar-a. Kada sam ih kupio bili su poprilično izgrebani što nisam video na slikama prodavca tada, pa sam ih prešpricao špric gitom i crnim sprejem. Ali ocigledno nesto nisam dobro uradio jer su počeli da se ljušte. Ko ima volje da ih sredi može ih imati za fine novce. Moguća dostava na teritoriji NBG Kontakt: 0652661669 Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  18. Na prodaju kaciga, više godina aktivno korišćena, zato je i ova cena. Vizir poluzatamnjeni ima nekoliko ogrebotina. Flilp-up sistem radi bez problema ali nema Lock kukice koje zakljucavaju flip u donjem polozaju, iz razloga jer sam već 3 mehanizma promenio zbog pucanja plastike koja povlači sajle prilikom otvaranja, i shvatio sam da i bez toga mogu nesmetano da je koristim, jer flip ostaje u donjem položaju nesmetano. Takodje ima odlepljeni deo plastike koji se vidi na slikama sa desne strane, ni to mi nije smetalo jer i to stoji u svom položaju dog se prstom ne povuče pa ga nisam lepio. Kome ne smeta ovo moze imati dobru kacigu za male pare. Moguća je lična dostava po BG-u Kontakt: 0652661669 Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  19. Onako,nije lose. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  20. Evo ukratko malo puta. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  21. Kako bi meni legla ova kombinacija, ali sve je za broj manje jbg. Srećna prodaja. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  22. A za šankom radi brka u u majici na bretele sa kožnim kajišem u ruci [emoji23]🤣[emoji23] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  23. Misliš NAČELI ;-) Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  24. Ja sam razmisljao da stanem da promenim bateriju na kameri da snimam ali smo se svi kolektivno toliko naložili da je to bilo nemoguće [emoji16] Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
  25. Uspešno odvozasmo@Astral, moj drug koji nije na forumu i ja TF i TA. Krenusmo u petak 21.09. vratismo se u Nedelju 23.09. Vreme nas je poslužilo fantastično. Isli smo preko Golubca i Đerdapa do Targu Žiju, tu prespavali u Hotelu Gorj*** u centru za 26eur sva trojica. Korektan smestaj za te pare. U Subotu smo krenuli do Kurtea de Arges pa na TF. Posle TF preko Sibiu do Sebeša. Tu prespavali u H&H Casa Cerbului. Smestaj kao smestaj nije bio los ali nalazi se na otvorenom, i bukvalno je pored jednog malog turskog restorana jedina građevina i jedino svetlo u krugu od kilometar, pa je malo bilo rizicno za motore koje smo parkirali ispod samog prozora. Za 30e koliko je kostalo za nas 3 ja sam zadovoljan. U Nedelju smo napali TA, i s'obzirom da je bilo bas rano ujutru temperatura je bila 10-12C ali kako je sunce izlazilo tako je bilo sve toplije. Moram da skrenem paznju na jedan izuzetno opasan deo puta, koji se nalazi pre samog skretanja za Petrosane iz pravca Sebeša, ti su brze kvinine i na jednom nepreglednom pravcu na nizbrdici asfalt se iznenada zavrsava i sleće se na makadam. Mi smo sleteli sa blizu 100km/h i nije bilo ni malo prijatno, ali smo srećom svi bezbedno ukočili. Dalje amo isli Posle Petrosana ponovo ka Targu žiju, i tu se nalazi jedna fenomenalna deonica odličnog ravnog asfaltiranog puta prepunog bogom danih i preglednih krivina za motor zvana Parcul National Defileul Jiului. Od targu žiju istim putem smo se vratili nazad, nekih 1300km smo presli za nepunih 48h. Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja