Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2765
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Nisi procitao moj post ocigledno. Ne trazim smestaj , nego poznantstvo gde bih mogao da ostavim auto sa prikolicom na par dana...
  2. Nista te nisam razumeo... Na sta tacno mislis ?
  3. U ladnu vodu !!! Hahaha
  4. Hahahaha ... A posle kad je rekao "bolje dupe da mi slikas nego facu , vidis da sam ruzan" Hahahahahahahahahah
  5. Op op op @ZEMZEM u zdravlje !! Posto si sa sportasa , nije li ti visok tracer ?
  6. Vidi ovo ! Mnogo skupa slika @ProMaster kadar - nevera
  7. Kakav sam mentolcic !! Imam poštu na VMA , a i kutija sa cizmama mi je ovde ! Poslatooo @N.F.S. , ocekuj sutra , i u zdravlju da ih nosi !
  8. Mrtva vojska ... Osedećemo...
  9. Haha , jebucka me sto su sad svi ti putevi zatvoreni , i google maps ne daje opciju da napravim rutu ( da vidim zbog kilometara ) , nego me salje okolo .. Zanimljivo je da ni u off mapama nece .. ni vaze , ni tom tom app od navigacije ...
  10. Reseno ! Posalji mi podatke u PP , sutra sam slobodan posle dezurstva , pa saljem ! Veliki pozdrav za Marinu
  11. Poklonio bih nekoj koleginici nove zenkse moto cizme , marke Gepard , od prirodne koze , broj 36 , duboke ... Ili kolegama , za zenu , cerku , devojku... Sve jedno..
  12. Ma lud covek . Poslao mi on 30ak oznaka na mapi .. Vrlo je moguce da cemo mozda i zajedno, jos se necka..ko mlada
  13. Nikada. To je moj brat ! Otkud takva pomisao ?!
  14. pametnica sam , greske nema
  15. e ovako.. javilo mi se dosta ljudi , sto na pp, sto na viber , sto na mail ..poslali su stvarno vrhunske putopise , ideje i pass-ove... imam materijala sada da skockam neku svoju ruticu i da stvarno vidim lepe stvari... ono sto je sada plan . ako vec idemo kolima s prikolicom , voleo bih da sto dalje spicim kolima. mislim da imamo kombinaciju za ljubljanu , ili za ovaj hotel sto neko od kolega rece u kranjskoj gori. medjutim , voleo bih da se potrudimo i nadjemo neki kontakt u nekim malo dalje mestima , a kao dobra pocetna tacka za napad na dolomite mi deluje grad Tolmeco ...to je na nekih 720 km od BG i to kad bih resio , mislim da imam pravu stvar.. ako neko poznaje nekog ko poznaje nekog a da taj zna nekog... bas bi bio zahvalan do jaja
  16. Bravo !! Jer putovati se mora !! Jbt , ne mogu se setim Starost je grozna
  17. Ne mogu tacno da se setim kako se zove covek...elem, pamtim da mu je zena nesto bila bolesna , i njena zelja je bila da on kupi motor i putuje. On ranije nije imao dodira da motorima . Ubrzo je poceo da putuje , isao na nordkapp i napisao knjigu....
  18. Aaaaa , pa sad tek povezujem da je on na forumu i da je on stavio link Top
  19. To bese onaj u Pancevu ?
  20. Bravo !! Ni ne pade mi na pamet da gledam na KP ... Kaze , ne moze da nadje nigde u srb , pa nisam ni gledao ... @Batan57 , evo ga
  21. Evo , ovaj na primer , prodaje ceo deo ( Nisam obracao paznju na godinu .. ) I just found this on AliExpress: US $27.06 | For KAWASAKI ZZR1100C ZZR 1100 C ZX11 1992 Motorcycle Front Turn Signal Light Lens Cover Accessories Smoke Indicator Lamp Cap https://a.aliexpress.com/_EuzTNxS
  22. Obrati paznju na godinu , i obrati paznju sta narucujes. Neki prodaju samo poklopce , ne vidim lepo na slici sta su tebi sve skinuli, samo plastiku ili ceo taj kurcic sa sijalicom
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja