Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2764
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Taj agregat je jedan od najboljih yamahinih agregata. Po amerikama se ugradjivao preko 20 god.. isao je i u R6 ...neprejebiv
  2. Defile je meni manje bitan kojom cemo trasom. Bitnije mi je to parkiranje i ostavljanje motora dok smo na drugim aktivnostima. Taj deo precizirajte i osmislite lepo. Konkretno , od toga i zavisi ocu li pesaka da dodjem ili motorom .. Ne bih bas da u situaciji da krene neki stampedo poobaraju motore , ili da ih neko tamo gazi s nekim traktorom.
  3. Nisam kupac , vise informativno pitam . Koji je razlog da je uslov D lock ?
  4. Mozda sam preskocio , u sta sumNJam , ali , za kolege koji planiraju motorom u subotu da idu : zna li se neki plan ? Odakle se krece ,.gde se idez sta se radi , gde se ostavljaju motori ? Ima li se "plan B" , u slucaju neceg nepredvidjenog i to ?
  5. Kupih klincu G29 ... Kakva je ovo zaraza jebem li ti sunce...
  6. Druga slika Tresibaba ako se ne varam ?
  7. vidjamo se svaki dan. u kontaktu je s kim treba da bude , ne brigaj ..sve ok
  8. Kad vec zli peder jubucka za roming, reci mu molim te , da kad mu prevaranti traze lovu na pumpi za gorivo, da ne daje ...zapravo, da ne daje istom liku dva puta xxaxaxxa.. Ne zajebavaj , kakav dug ... To je sitnica
  9. Znam da sam neodoljiv , neumoljiv...
  10. Top . Kako da se oduzim ?
  11. Pa ako je M , odgovara. Danas nosio zeninu S , umro mucenik ...mora mu nabavim M jbg
  12. Kupujem kacigu za klinca , u M velicini... Posto je ovo samo za "premoscavanje" , trazim jeftinu varijantu. Bilo bi ok da ima pripremu za komunikaciju , a ako ima naocare za sunce - ekstra. Ful face , sad ima sociva pa nije nuzno flip up, ali moze i flip
  13. Nece se Porsche sam zaraditi..
  14. Pronadji razliku [/url ]
  15. tako je ! on je suvlasnik restorana Sovinjon na NBGD , a ja tamo sviram 4,5 puta mesecno. mnogo dobar lik , i uvek je vozio dobra kola i motore. sinoc sedimo i veceramo i on mi prica taj dan kad je kupio hayabusu i spomene mi "jbt hteo sam da zaplacem od srece" , i meni fles da sam procitao to ovde , i povezem 2 i 2 ... hahah... djolence legenda...
  16. Nije li slucajno taj decko Djole . Lik sa repićem ? To mi je odlican drugar ... Busa prebija koliko je dobra
  17. Hocu hocu ...vec imam sacuvane i sve markere i rute po danima...samo jos da proverim ovaj zadnji dan sto Tedy rece i postavicu sve ... Postavicu i link do hotela u Tolmezzu , 70e soba za dvoje , i ljudi pristaju da cuvaju auto sa prikolicom dok god sam na putovanju . Ili , mozes i da mi ostavis mail , pa da te dodam u mapu , i vidis odmah sve
  18. Da da , znam... Pa opet se uklapam lepo
  19. ovo nam se gadja 1/1 ... bas sam tako i tim redom isplanirao juu , kakva sam pametnica
  20. Samo da klopam pa cu sesti za lap top da vidim ovo. Cek cek , prvi dan ono gore , drugi dan Bolcano - Stelvio - Bolcano .... Dakle , u Bolcanu sam .. Treba se vratiti u Tolmezzo , gde me ceka auto , ali se ne vratiti istim onim putem sto smo se slozili par postova gore .. Za to mi treba savet ... To bi bio taj treci dan
  21. do jaja !! 95% sam taj dan bas ovako planirao .. razlika je samo sto umesto u Arabu vozio bih Gardanu... top top top... onda mi je ovaj dan resen. sledeci dan se iz Bolcana vozi Stelvio i dole Mendela , uvece sam opet u Bolcanu... to je isto ok... onda je ostalo samo da se iz Bolcana vratim do Tolmezza nekim drugim putem i ja sam zavrsio sve ! hvala svima , stvarno ste carevi
  22. Na kraju dana - sve se gleda. Neosporno je da MM ludak na motoru , ali nemanje mozga ga je kostalo ozbiljno. I povrede i titule.. Moras biti malo i pametan..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja