Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2763
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Profi !! Cak je sacuvao fabricke nalepnice !!
  2. Uzeo sam kutije , kod mene su Imam 5 komada i ko zna koliko pingvina za zamrzavanje . Danas sam ceo dan kuci , pa kome treba banite da vam dam ..nemam ih gde ... Ko prvi , bira velicine @Blaza @mick
  3. Ma nisi ga naruzio..ne znam kako bih nazvao... Taj shad 58 je do jaja kofer .. i motor je brutalno lep , i sve je crno, u boji .. Nije ruzno... Nego, nekako , vidi se da taj kofer nije od tog motora , ne znam , kao da su spojeni onako random ... Mlatim, ne mogu da nadjem pravu rec...
  4. A imas sliku kako mu stoji onaj srednji polozaj , mislim da bi se gornji deo kofera onda bio "vodoravniji", prirodniji izgled... Verujem da si isprobao sva tri polozaja
  5. Kako to mislis "kako se ponasa?" Otvori se portal i ulazis u drugu dimenziju...
  6. Znam sve... Gledam...trepcem...
  7. Op op Dooooobaaaar !!! Lep
  8. Imam jednu kombinaciju za GT za 360e. Oces da ga cimnemo da kupimo dva para , mozda nam da neki popust jos ? Ja sam ga cimao , pa sam ga odlozio zbog mrtvih Pirocanaca , sad mi truba da ga zovem opet
  9. Road 6 gt ja cekam toliko da mi je muka.. Road 6 mogu da nabavim sutra
  10. Za Michelin najbolju cenu ima tetka ili teca iz Pirota , koji rade u Tigar pirot Road 6 gt - 30.000 din
  11. Ove 4 sam odvojio... Ti , Blaza , i jos dva ortaka u komsiluku i eto .. Probacu da nadjem jos... U njima mi stizu jako skupi i bitni reagensi iz Nemacke , i ovo mora da radi , greske nema
  12. Danas sam dezurni, sutra cu da ih poteram kuci , pa izvolte
  13. Pa zato ... Roba UZ uvoza. Bem ti nepismenka
  14. Pa daj link. Kad kucam roba iz uvoza ne izadje bukvalno niko iz kraljeva
  15. Ako nekome treba , stiglo mi je na posao , pa pre nego sto ih bacim, jer nam ne trebaju, mislim da je ovo suvo zlato ponekad ... Pogotovo sto su prekvalitetne Ima unutra i patrona koje se zamrznu , cuva ladno sto godina !
  16. Bosch serija 8 i ova haier sto sam uzeo imaju direktno vezan motor za bubanj...centrifuge su besumne
  17. Znam jednu gospoJu , koja je zamalo dala ...srecom , ima pametnog muza , pa je smanjio
  18. Ona je bila opcija 2. Samo bosch serija 8 kosta 120k din, a za haier sam dao 90 Za 120k treba salju snajku da pegla posle pranja
  19. Upravo zato sam i uzeo haier , zbog 7 god / 15 god garancije Nek se kvari 5 puta mesecno sto se mene tice , nemam problem, dok god batica dodje i popravi je za dz.
  20. On je i ovde clan , ali zaboravih nick. Marko - +381 63 389260 Radiofar , naselje u BG , iza autokomerca ( karting , aerodrom ). Imas opciju da kad kupis gume saljes na njihovu adresu , pa ti cuvaju dok ne dodjes Decko je car ! Samo citaj recenzije https://maps.app.goo.gl/rtTKzM9ZSPjgH2TN9
  21. Za kolege iz BG , ne znam sto bi iko isao bilo gde drugde kad imamo kolegu Marka , u Radiofaru ... Takvu pedanteriju niste videli garamtovano . Kilo kljuc , crni tegici za crne felne , kontrola svega. Ja id kad sam upoznao njega - ne menjam
  22. Hondin je bzv...razloka se ...vfr ima milion i jedan opoziv... Fora je sto i tako razlokani rade i mogu da traju godinama .. Probao nekoliko , i svi imaju taj tup-tup udarac kad npr ides drugom brzinom na konstatno malom gasu ... Suzuki je jedini motor koji nikad nisam imao , niti znam ista.. Kardan na kawi je savrsenstvo ..zaboravio sam , imaju neku foru , neki sistem ...oni su ozbiljni igraci u tom polju... Vozi se bukvalno kao auto , takav osecaj pri promeni brzine
  23. To je taj jedan peder koji te zna ...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja