-
Broj tema i poruka
1063 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Sveta 5.
-
Mislim da naci prenociste u Turskoj nije nikakav problem.Bez bukiranja prenocista prokrstario sam je celu.Kada udjem u mesto gde bih prenocio ukucam u gugl prenociste u xxxxxx izace gomila mogucnosti za smestaj ,telefon i biraj.Prenocista inace nisu ni bila skupa te 2019god. kada sam zadnji put bio
-
-
Meni se pored mnogih obilaska Turske Konja uvek izmigolji nekako pa je ne obidjem.....Dervisi
-
Ови прслуци се често називају „Kutte“ или „Cut“ у немачкој бајкерској култури и доступни су у различитим стиловима, као што су Kai или Steve, направљени од глатке или нубук коже са разним карактеристикама попут џепова са цевима или предњих пертли. Cha Cha Leather / Bad Company Leatherwear je nemačka firma sa sedištem u Baden-Badenu, Baden-Württemberg, Nemačka Njihovi moto prsluci (ili kutten) su izrađeni od goveđe kože – najčešće glatke Cha Cha (smooth cowhide) ili nubuk cowhide. Evo nekoliko praktičnih znakova po kojima možeš da prepoznas da je u pitanju debela Cha Cha moto koža, a ne “modna” tanka koža: Specifičnosti Cha Cha kože (znaci kvaliteta): Težak i masivan prsluk, oseća se u rukama Prepoznatljiv miris prave kože koji se dugo zadrzava Prirodna tekstura i patina koja se stvara vremenom Karakterističan “škriputavi” zvuk pri savijanju Unutrašnje ivice pokazuju pravi sloj kože, bez veštačkih ispuna
-
Cha Cha Kutte STEVE Leather vest smooth leather Bajkerski nov prsluk od crne govedje Cha Cha koze ,proizvodnja Bad Company made in Germany.Postava je takodje od koze ,poseduje dva spoljna i dva unutrasnja dzepa.Crne je boje i velicine 54,kupio sam sinu pogresan broj....isti takav nosim vec 20 godina.....cena 170e prsluk se nalazi u Beogradu.
-
Razmisljam o Coperu ..dilema izmedju... Kavasaki Vulkan 800 i Suzuki intruder 800.Honda CBF 1000 koju trenutno posedujem oglasio sam.Iskustva onih koji poseduju neki od tih motora znacila bi mi.
-
-
y
-
-
Terao sam je da je skazaljka bila i ispod crvenog i nista ,,,dolio sam 17l mislim da definitivno nema ali sam hteo da proverim
-
Od skoro je imam, da li CBF 1000 ima lampicu za rezervu goriva
-
A u cemu je onda problem ako nemas problem
-
Na primer zato sto imam takvu naviku, ili drzim kocnicu a motor u brzini, ili...
-
Odlicna varijanta objasni mi samo sta radi,odlaze paljenje svetla na neko vreme ili pali svetla tek kad motor proradi.Ja sam resio tako sto kada dam kontakt pali samo poziciju napred a kada proradi masina pali se srednje svetlo.Mogao sam i poziciju da ubacim u taj rezim ali sam je ostavio
-
Prepravio sam i ja alisam zeleo sa nekim da razmenim iskustva.Takodje sam ugradio i zujalicu kada ugasim motor(obicno na crveno dugme ) a zaboravim na kljuc vec dva puta od kada sam ga uceo pre 15-20 dana i ispraznim ono sto se na njemu zove akumulator
-
Da li je neko prepravljao da se srednje svetlo upali kad motor pocne da radi a ne odmah pri dodavanju kontakta kao je fabrika uradila
-
Hvala kume na lepim recima ,zelim vam lep provod u Turskoj.Verovatno cu i ja ponovo sredinom leta ...da obnovim gradivo
-
- 850 odgovora
-
- 10
-
-
Dragan Šibalić WWW.FACEBOOK.COM Dragan Šibalić ist bei Facebook. Tritt Facebook bei, um dich mit Dragan Šibalić und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Facebook gibt Menschen die Möglichkeit, Inhalte...
-
A "Leptirica mislis da se zajebava. Ja sam iz Iistocne Srbije ovde svakakva zla nocu vrebaju..."Muma pandura" pa "Rusalje" da ne zanocis u sumi jer ti zivot visi o koncu.Da ne pominjem crnu magiju ocas posla te pretvori u zabu ili te "zavezu" pa ces seksa samo rado da se secas Tako da mecke i vuci dodju kao razonoda
-
Bogami uplasiste i mene.Kampovao sam gde god mi je palo na pamet od Juznog Kucaja ,Karpata ,Kavkaza.Jedinu neprijatnost sam imao u Turskoj Antalija u sred grada u parku.U pola noci iznikose iz trave prskalice za zalivanje do tada ne vidljive.Bio sam mokar i ja i sator i sve u njemu.Opisao sam tu smejuriju u onom mom putopisu "Istok istoka Turska 2019".U tim divljim kampovanjima uvek se desi neki ekstra dogadja koji vise pamtis nego luksuzni hotel
-
