Jump to content

Moto Zajednica

Sveta 5.

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1063
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sveta 5.

  1. Mislim da naci prenociste u Turskoj nije nikakav problem.Bez bukiranja prenocista prokrstario sam je celu.Kada udjem u mesto gde bih prenocio ukucam u gugl prenociste u xxxxxx izace gomila mogucnosti za smestaj ,telefon i biraj.Prenocista inace nisu ni bila skupa te 2019god. kada sam zadnji put bio
  2. Troja jeste gomila kamenja ali i tamo postoji kopija onog Trojanskog konja
  3. Meni se pored mnogih obilaska Turske Konja uvek izmigolji nekako pa je ne obidjem.....Dervisi
  4. Ови прслуци се често називају „Kutte“ или „Cut“ у немачкој бајкерској култури и доступни су у различитим стиловима, као што су Kai или Steve, направљени од глатке или нубук коже са разним карактеристикама попут џепова са цевима или предњих пертли. Cha Cha Leather / Bad Company Leatherwear je nemačka firma sa sedištem u Baden-Badenu, Baden-Württemberg, Nemačka Njihovi moto prsluci (ili kutten) su izrađeni od goveđe kože – najčešće glatke Cha Cha (smooth cowhide) ili nubuk cowhide. Evo nekoliko praktičnih znakova po kojima možeš da prepoznas da je u pitanju debela Cha Cha moto koža, a ne “modna” tanka koža: Specifičnosti Cha Cha kože (znaci kvaliteta): Težak i masivan prsluk, oseća se u rukama Prepoznatljiv miris prave kože koji se dugo zadrzava Prirodna tekstura i patina koja se stvara vremenom Karakterističan “škriputavi” zvuk pri savijanju Unutrašnje ivice pokazuju pravi sloj kože, bez veštačkih ispuna
  5. Cha Cha Kutte STEVE Leather vest smooth leather Bajkerski nov prsluk od crne govedje Cha Cha koze ,proizvodnja Bad Company made in Germany.Postava je takodje od koze ,poseduje dva spoljna i dva unutrasnja dzepa.Crne je boje i velicine 54,kupio sam sinu pogresan broj....isti takav nosim vec 20 godina.....cena 170e prsluk se nalazi u Beogradu.
  6. Razmisljam o Coperu ..dilema izmedju... Kavasaki Vulkan 800 i Suzuki intruder 800.Honda CBF 1000 koju trenutno posedujem oglasio sam.Iskustva onih koji poseduju neki od tih motora znacila bi mi.
  7. Sveta 5.

    Honda CBF 1000

    Terao sam je da je skazaljka bila i ispod crvenog i nista ,,,dolio sam 17l mislim da definitivno nema ali sam hteo da proverim
  8. Sveta 5.

    Honda CBF 1000

    Od skoro je imam, da li CBF 1000 ima lampicu za rezervu goriva
  9. Sveta 5.

    Honda CBF 1000

  10. Sveta 5.

    Honda CBF 1000

    A u cemu je onda problem ako nemas problem
  11. Sveta 5.

    Honda CBF 1000

    Na primer zato sto imam takvu naviku, ili drzim kocnicu a motor u brzini, ili...
  12. Sveta 5.

    Honda CBF 1000

    Odlicna varijanta objasni mi samo sta radi,odlaze paljenje svetla na neko vreme ili pali svetla tek kad motor proradi.Ja sam resio tako sto kada dam kontakt pali samo poziciju napred a kada proradi masina pali se srednje svetlo.Mogao sam i poziciju da ubacim u taj rezim ali sam je ostavio
  13. Sveta 5.

    Honda CBF 1000

    Prepravio sam i ja alisam zeleo sa nekim da razmenim iskustva.Takodje sam ugradio i zujalicu kada ugasim motor(obicno na crveno dugme ) a zaboravim na kljuc vec dva puta od kada sam ga uceo pre 15-20 dana i ispraznim ono sto se na njemu zove akumulator
  14. Sveta 5.

    Honda CBF 1000

    Da li je neko prepravljao da se srednje svetlo upali kad motor pocne da radi a ne odmah pri dodavanju kontakta kao je fabrika uradila
  15. Hvala kume na lepim recima ,zelim vam lep provod u Turskoj.Verovatno cu i ja ponovo sredinom leta ...da obnovim gradivo
  16. Usce Une i Sane
  17. Reka Timok
  18. Dragan Šibalić WWW.FACEBOOK.COM Dragan Šibalić ist bei Facebook. Tritt Facebook bei, um dich mit Dragan Šibalić und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Facebook gibt Menschen die Möglichkeit, Inhalte...
  19. A "Leptirica mislis da se zajebava. Ja sam iz Iistocne Srbije ovde svakakva zla nocu vrebaju..."Muma pandura" pa "Rusalje" da ne zanocis u sumi jer ti zivot visi o koncu.Da ne pominjem crnu magiju ocas posla te pretvori u zabu ili te "zavezu" pa ces seksa samo rado da se secas Tako da mecke i vuci dodju kao razonoda
  20. Bogami uplasiste i mene.Kampovao sam gde god mi je palo na pamet od Juznog Kucaja ,Karpata ,Kavkaza.Jedinu neprijatnost sam imao u Turskoj Antalija u sred grada u parku.U pola noci iznikose iz trave prskalice za zalivanje do tada ne vidljive.Bio sam mokar i ja i sator i sve u njemu.Opisao sam tu smejuriju u onom mom putopisu "Istok istoka Turska 2019".U tim divljim kampovanjima uvek se desi neki ekstra dogadja koji vise pamtis nego luksuzni hotel
  21. Blizina Djerdapa II ,plaze Kusjak kamp "Stevan Mokranjac"
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja