Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Za povećanje bezbednosti na putu tokom noći BMW Motorrad je razvio prva ikada primenjena adaptivna svetla na motociklu – “Adaptive Headlight” Ova opcija adaptivnih svetala dodatak je standardnim xenon farovima za motocikle. Kao dodatak standardnoj funkciki kompenzacije nagiba, svetlo glavnog fara se takođe balansira u relaciji sauglom skretanja. Ovo proizvodi značajno bolje osvetlajvanja kolovoza i bolju preglednsot za vozača prilikom vožnje kroz krivine, te dodatno poboljšava komponentu aktivne bezbednosti vožnje. IZVOR
  2. Mislim da volan od BMW-a ne moze na E46...
  3. Verujem da je Gosina sreca bila veca od tvoje kada je motor izasao iz garaze...
  4. Druze, smanji malo fotografije, OGROMNE SU!!! P.S. Link ti ne radi i nisi napisao cenu.
  5. Rece penzioner!
  6. Fotografija nije nekog kvaliteta jer je napravljena mobilnim i obradjena u instagramu, ali za mene ima nesto... Danijela i ja 11.12.2012. kod Hrama Svetog Save.
  7. Neka je sa srecom i da te sluzi kao i mene!
  8. Evo ti + da se revansiram!
  9. Zex, jel ti vozis KTM ili Teneru?!
  10. Motor prodat! Hvala svima koji su bili zainteresovani i drugarima koji su ga preporucivali. Novi vlasnik motora ce se vec sam javiti a ja mu ovom prilikom zelim puno sigurnih kilometara i da ga sluzi bas kao i mene! Ziveli!!!
  11. Ne znam auto ali znam Drazu i mogu da kazem da je super za saradnju!
  12. Zeljkamp

    WRRRRhh

    Aj neka je sa srecom!
  13. Ja radim u subotu vece...
  14. Hvala ljudi! Juce sam ga stavio na komercijalne oglase. Gledao sam i cene ponudjenih na istim tim oglasima i na njima ima samo jedan FZ6 koji je jeftiniji od mog, ali, bez i malo skromnosti, ne moze se pariti sa mojim. Za clanove foruma mozemo da napravimo i neke rate.
  15. Danasnje fotografije! Ne mogu da verujem da se nikome ne svidja ili je mozda cena u pitanju?!
  16. 3.300e sa svom opremom!
  17. Jedna od letos!
  18. Prodat!
  19. 1. Pedrosa 2. Stoner 3. Lorenzo
  20. Nadam se da ce sve biti OK! Ne daj se Ruzo!
  21. Upravo sam se raspitao za motor. Stvari stoje ovako. Kymco je od momka na koga sam mislio. On ga je menjao za Beverly i sada ga novi vlasnik prodaje. Motor nikada nije imao havariju niti pad, redovno je odrzavan u ovlascenom Kymco servisu u Sapcu. Kilometraza je prava i mislim da je motor jos uvek pod garancijom. Oba vlasnika me poznaju i javi se na PP ako ti bude trebala pomoc .
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja