Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Cena nije fiksna !
  2. Zeljkamp

    IV/2013

    #2 - 3 boda #3 - 2 boda #1 - 1 bod
  3. Land Rover Freelander automatic 2.0 td4 iz 2001. godine. Kilometraza na satu je 129.000km. Uvezen je prosle godine iz Svajcarske za moju sestru ali joj treba neki malo manji auto jer sa Freelanderom ima problema sa parkiranjem. Dzip je u prvoj boji i u odlicnom je stanju sto potvrdjuje tehnicki pregled iz Svice koji vazi do 7. meseca ove godine. Zet i sestra su sa njim isli pre par dana do Minhena i nisu imali apsolutno nikakav problem. Na autu sve radi, menjac radi savrseno i koliko znam na autu nema skrivenih mana. Sve 4 gume su Michelin Alpin i bukvalno su kao nove, presle su samo par hiljada kilometara. Registrovan je do novembra ove godine i vodi se na mog zeta. Auto nije nikada poliran ili dubinski opran jer nije spreman za prodaju, tako da se moze videti izvorno stanje auta. Od opreme ima klimu (koja radi naravno), originalan radio, komande na volanu, siber, sva 4 el. podizaca, originalna Land Rover kuka itd. Sto se tice ulaganja, trebalo bi uraditi servis i srediti par sitnica. Na primer, zadnji levi podizac ne radi, siber bi takodje trebalo malo pretresti i uraditi ogrebotinu na desnoj strani koju je napravila zardinjera, da ne kazem moja sestra. Sve ostale informacije mozete dobiti preko telefona. CENA : 5300e (podlozna blazoj korekciji) Tel. 065/877-7776
  4. Zeljkamp

    III/2013

    #6 - 3 boda #2 - 2 boda #1 - 1 bod
  5. Gledao sam danas trku. Odavno nije bila ovako dobra! Pedrose mi uopste nije zao jer nije imao muda da zavrne gas kada je trebalo. MM jeste i zato je zasluzeno zavrsio na podijumu. Lorenzo je bio na visini zadatka. Rossi, o njemu je glupo pisati. P. S. Jedva cekam sledecu.
  6. Doctor! I mene interesuje.
  7. 1. Lorenzo 2. Rossi 3. Pedrosa
  8. Samo gruvajte! Pozdrav za celu ekipu!
  9. Taj je! Samo cu da dodam da ceo zivot balavi na BMW-a!
  10. Gile, reci drugaru da je ovaj Fazer dobitna kombinacija.
  11. Pravi se da me ne primecuje. Ne moze a da me ne pogleda. Osmeh koji obecava. Vraticu se po tebe, obecavam.
  12. Zeljkamp

    II/2013

    # 6 - 3 boda # 7 - 2 boda # 4 - 1 bod
  13. Lep!
  14. Kol'ka Hondaaa...
  15. HTC Evo 3D star manje od godinu dana, garancija mt:s-a jos 13-14 meseci. Kutija sa papirima, slusalice nekoriscene, 16GB class 10 micro sd kartica, Guardian silikonska futrola i nosac za auto. Telefon nikada nije rutovan i u njemu je fabricki ROM. Odlicno ocuvan i savrseno radi. Cena : 190e
  16. Neka je sa srecom! Odlican motorin!
  17. Znaci zbog toga sada svira klavir...
  18. Lenji, zajebo si Miskovica!
  19. Odlican motor, sve preporuke! Poznajem i prvog vlasnika od koga ga je Misha kupila.
  20. Neka je sa srecom! Jel to prva dama na KTM-u na forumu i na nasim prostorima?
  21. Zeljkamp

    I/2013

    #4 - 3 boda #2 - 2 boda #1 - 1 bod
  22. Ja sam za to da se fotografije ne potpisuju !
  23. Lale, jel uzeo koju titulu?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja