Ma gde sam skenirao, kad me mrzi i racun da uzmem[emoji3]. Nego, kad sam usao u woby house vidim marku Womax, to je bukvalno isto sto i parkside, čak su i cene iste. Tako da ne mora se cekati da izleti nesto u lidlu. Jedino u lindi sto garanciju odmah rešiš na kasi, za ove ne znam.. Sent from my PPA-LX2 using Tapatalk