Jump to content

Moto Zajednica

PICASOO MZ

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3121
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: PICASOO MZ

  1. Normalno...
  2. Jug i zapad moze preko Svilajnca, pa idemo "coporativno"...
  3. dobronamerna zamerka... Mani se uokviravanja portreta crnom bojom deluje malo..hm, crno (pu-pu ne daj Boze)!! jos jedan mali...Veli: "Daj bate, neku paru da igram pliperi...!"
  4. E pa vezbaj da malo vise pises
  5. Ovaj lepotan zasluzuje da se postavi ponovo Ukusi su razliciti i o njima ne vredi raspravljati A ko raspravlja ???
  6. Stigli novi zmigavci (originalni od MZ ES-a)... ;D
  7. PICASOO MZ

    Svilajnac

    E je*i ga...Ja naredne subote ne mogu, idem na neki familijarni rodjendan...Mozda bi najbolje bilo u nedelju, neradan dan-neobavezan dan, a i Kataklinger i MZ rider ne moraju da koristei "bonus" da se izvlace sa posla. Sta mislite?? Bas bih voleo da Vas vidim, propustio sam Banju, pa daj sada da se vidimo... Dakle, predlazem nedelja 28.06, a lokacija?? Hocemo li da iskopamo nesto u Svilajncu ili da se nadjemo na platou kod reke Mlave (put ka Zagubici) gde se odrzava bajk skup...?
  8. PICASOO MZ

    Svilajnac

    Ma moze ljudi mi u Svilajncu smo uvek raspolozeni, nego da ne pricam u tudje ime, najbolje je da se jave i MZ i Bokilic (ako stignu delovi danas, u narednih nekoliko dana sledi operacija Magarenceta) pa da organizujemo jednu "MZ rostiljijadu"!! Moz' Svilajnac, moz' Pozarevac...a pade mi na pamet i plato kod reke Mlava - gde se organizuje Bajk skup u Petrovcu na Mlavi... Kako Vam je po volji, ja sam ZA, ali zbog poslovnih obaveza samo na jedan dan...!! 'Ajde dogovaranje, dok sam raspolozen da pripremam meso za rostilj :D
  9. Ovaj lepotan zasluzuje da se postavi ponovo
  10. A ova lubenica...?
  11. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Danas bi trebalo da stignu delovi od Gabora za magarence i bocni (od ES-a) zmigavci za bobber-a... ;D ;D ;D
  12. Kao i kod TS-a
  13. PICASOO MZ

    Svilajnac

    Ma i meni javili u bukvalno " pet do dvanaest"... Ja sam raspolozen za pripremanje rostilja UVEK, samo da se organizujemo... a mozemo da se organizujemo i onako-neobavezno kao :"...eto mi dosli, i doneli meso!!" :D
  14. Imas polovne za 1000-2000 kada skrenes za N.Sad kod Pedje na moto otpadu, ja sam tamo kupio zadnju (inace koliko vidim najsiru od svih na MZ-icima) Koje velicine ti je zadnja guma?
  15. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Sto je dobro ne treba menjati :D Pa IZ je pomogao onima sto su snimali "Long way around" (Ewan McGregor i Charley Boorman)! Kamermanu se na BMW polomio ram, pa ga krpili ali nista...Rese Englezid a kupe nov motor, kad' ono IZ planeta tera kamerman IZ-a kroz blato i pustare samo siba...jedinu mu se jednom sj**ao menjac, pa neki nomadi naisli i na lizu mesta sredili kvar, popili po votku i teraj dalje!!
  16. PICASOO MZ

    Macro

    Cek' jel' obican beli (kancelarijski) papir u pitanju...? Jel' ima nesto tvrdje (kao kartoncic i sl.) pa na to da bude zalepljen beli papir u suprotnom, pretpostavljam da bi se lomio...(pa bi uplasio bubamaru )
  17. Ne vidim lepo ram, ali masina ti je od MZ TS 250, a moze biti i da je od TS 250/1 (ako ima pet brzina!) Ram je, rekao bih MZ ETZ ali nisam siguran, rezevoar i sediste je valjda MZ ETZ 251...!?
  18. Ma meni se ne dopada samo ukus mesa, ali bice nesto i od "gudeceg" mesa za mene, no problemoooo...! ;D
  19. 'Ajd pa cekamo te...
  20. PICASOO MZ

    Macro

    Uuuu Marko, cetkica je do-jajcana...!!
  21. Ide Mile Svilajnackom prugom...na 36 stepeni!
  22. Pa bre TS-u kada si dosao do Zagubice, mogao si i do Svilajnca...!!
  23. Jesu li detalji identicni kao na slikama (gume, napelnica na faru, nalepnica na prednjem blatobranu, nalepnica ajkule i sl)? Osmatracemo Svilajnacki kraj...!! P.S.Goveda kokosarska-lopovksa...mamu im j**em njihovu...da covek na skupovima mora da nosi lanac i katanac!!
  24. Odlicno osmisljeno, odlicno odradjeno bravo momci... Ja bih samo siri zadnji blatobran i siru zadnju gumu i drugi rezervoar, ali i ovako je ODLICAN!! Mala prerada ali kvalitetno osmisljena...bravo-bravo! Par pitanja: Rekao bih da su zadnji amortizeri seceni-skraceni, a da li su pomereni ka rezervoaru? Sta jos planirate da radite na njemu?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja