Jump to content

Moto Zajednica

kameni

Članovi
  • Broj tema i poruka

    259
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: kameni

  1. KO sto naslov kaze, prodajem Kawasaki KLE 500, 2005 godiste, presao 22.000 km Svakih 6.000 menjano ulje, filter, svecice. Pali, radi ide. Od dodatne opreme Givi Maxia 52l, stavljen auspuh, upaljac i sirena koja muce, laje, mjauce ..... Jos dam tank torbu (dva komada, velika i mala) i rezervnu svecicu, originalnu ! 063 219 208
  2. Falilo je hladovine za kamp, uzasno je kada od 8 ujutru moras do 6-7 uvece da bezis negde jer je sator na suncu Jezero je prelepo, voda topla ..
  3. Spakovan, natovaren, jos sipam gorivo ..... i vidimo se !
  4. Vazi, videcemo u novembru ..... onda ce biti novembar Ko hoce da da, ne ceka mesec niti akciju, daje kad moze. Uostalom, 571 pregled teme, 17 prijavljenih (od toga troje nije sa foruma) dakle 14. Procentualno gledano, za davanje krvi u Novom sadu, prijavilo 2,45 % ljudi koji su gledali temu, ili ti 0,17 % regostrovanih clanova foruma. Da ne kazem, nivo statisticke greske Jebi ga, vatrogasno drustvo skupi vise ljudi, a mi smo kao solidarni, dajemo za ljude kojima treba ... i slicne price ... Uzas, ne mogu da verujem da ne mozemo da skupimo 20 ljudi sa foruma da daju krv u Novom Sadu !
  5. U skoro svakom servisu za auspuhe mozes da kupis, parce koje ti treba ce da kosta par stotina dinara !
  6. Solidarnost na delu ! Ne mozemo da skupimo 20 ljudi sa foruma da daju krv, navatava ko koga stigne ..... tuga !
  7. Ima li ko informacije o susretu ? Konkretno me interesuje sta je sa kampom, kako izgleda .... ima li tuseva, wc-a ..... Dakle, organizatori zivi ste li ?
  8. 1. quasaar 2.Arpad 3.makins 4. Olja 5. Dzoks 6. Bornslippy 7. mccobraada 8. jamana 9. Čičak (u slučaju da odem za Crnu Goru daću krv pre polaska) 10. Tibor 11. Zmajcek 12. Joseph B. 13. VladaPUB Dao sam 7-og maja, znaci sad moze opet.
  9. Od nasih para se voze i audiji, i prave koncerti raznih "estradnih" zvezda, i jede se i pije, i zaseda se po skupstinama (jedan dan zasedanja kosta vise nego svi motori i skuteri) pa se niko ne buni
  10. Ok je sto su im kupili i skutere i motore, nek uloze toliko para i u druge javne institucije i sve ql ! Ne vidim cemu rasprava da li treba da imaju ili ne ? Ne vidim da li stvarno mislite da je to neki novac za budzet grada ? GOMILA para se potrosi na ruckove, sluzbena kola, odrzavanje istih i gorivo, prezentacije, sajtove gej udruzenja i slicno .... i nastala ospta drama oko 20-30 motora ! Lepo kazes NE VOLIM PANDURE, to nema veze ni sa skuterima ini sa kisom, niti sa zemljotresom u Somaliji ..... sto komplikujemo ???
  11. B92 Info Vesti Hronika U nesreći jedna osoba poginula 27. jul 2009. | 08:49 | Izvor: Beta Beograd -- Jedna osoba je poginula, a jedna teško povređena u saobraćajnoj nesreći koja se jutros dogodila u Beogradu. U informativnoj službi Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije kažu da se nesreća dogodila u 4.45 na mostu Gazela kada je motor marke "jamaha" izleteo sa kolovoza i udario u zaštitnu ogradu. Osoba čiji identitet još nije utvrđen poginula je na licu mesta. Kako je agenciji Beta rečeno u Urgentnom centru, u toj nesreći povređena je i devojka T. A. (17) koja je se nalazi na neurohirurgiji.
  12. Sretoh sad jednog "skuterasa" na semaforu, 15 sekundi pre toga mi taksista izasao u rikverc .... kaze covek da se i njima desava ! Nadam se da ce se vozaci bar malo "poplasiti" od njih ... pa da i mi imamo neke koristi @!
  13. Pa ne verujem da ce preterano da se smaraju, u krajnjem slucaju poslace na adresu da se nesto plati.
  14. Ima li neko iskustva sa ovim gumama ? Pronasao sam neke testove http://www.advrider.com/forums/showthread.php?p=10058128 na kojima su ubedljivo bolje od konkurencije. Imam Anake II na KLE-u, i planiram da ih menjam, a ovo se pokazalo kao jefitno (16.000 obe) i ima ih lokalno (motobox). Dakle ?
  15. Ja bi ovu "udario" pa sta bilo ....
  16. Zna li neko tacne dimenzije semeringa na stapovima ?
  17. Najverovanije ce ulje ponovo biti crno veoma brzo.
  18. Preturih sve, ali nisam nasao PCB fajl za plocicu ?! Moze li neko da postuje attachovano ili mi posalje na mail ?
  19. Odlicna spravica.
  20. A ja rekao taman da vidim kakva je berza, nisam nikad bio ...
  21. Bilo je fino, i vise nego poseceno. Iskreno, nisam toliko ocekivao od susreta, ali je bilo sasvim ok.
  22. Promeni izbor u enduro motor, imas i grad, i put i pravo resenje KLE 500 Malo odrzavas, on to lepo ume da vrati , ne mislis o njemu !
  23. Hoce veci motor !
  24. I koliko se prica stupa na snadu pre 8-og dana od dana donosenja, kako su krenuli, od danas ce da lupaju kaznene poene !
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja