Jok, nije imao "fila" papuce, i nije R, enduro je u pitanju.
Ne znam , ja sam pogresno ucen da stanem svakom ocigledno, pa sad dal sam motorom ili kolima al sam u fazonu druga na drumu, nije mi tesko da odvojim minut dva pitam, mozda mogu nesto i da pomognem, ne vidim sta cu izgubiti.
Zao mi je sto ljudi nemaju vise vremena za druge, jadno je da prodjes pored nekog i ni ne okrenes se. Nema sanse da nije video da rastavljam motor, poskidane plastike ..... i tako dalje, ali ok. Njemu na čast.