Jump to content

Moto Zajednica

kameni

Članovi
  • Broj tema i poruka

    259
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: kameni

  1. Cena 1500 eura. Registrovana do kraja sezone ! Zbog hitnosti - hitno ! Zamena za novac !
  2. Da prodajes neku dzezvu za 1528 eura u jedva voznom stanju ubili bi te od poziva i gledanja ....
  3. PRODAT, MOZE LOCK @
  4. - registrovan motor - nosim svu opremu koju je zakon propisao (kaciga i PP) - polozeno A vec 14 godina ne vidim sto bi mi smetali. Ne podrzavam price da je ok voziti "skinuto sa osiguranja" jer je to i dalje NECIJE tudje. Ako imam 2500 eura za motor, kupicu motor koji toliko kosta, ne treba mi motor koji se pravi mrtav kada vidi pandure, mislim da moj obraz kosta malo vise od te razlike (prava cea- divlja cena), a ni advokati nisu jeftini ovih dana .... Dakle, nemam sta da brinem. Dokle god se normalno ponasa prema meni ne vidim problem, kada on promeni ponasanje, promenim i ja i resimo problem, pa problema OPET NEMA
  5. Dakle ? Niko nije zainteresovan ? Ako ovako nastavite, necu ga ni prodavati
  6. 9. septembar 2009. | 08:21 | Izvor: B92 Beograd -- U Beogradu se noćas oko 1.30 dogodila teška saobraćajna nesreća u kojoj je jedna osoba poginula, a druga je kolima hitne pomoći prebačena u Urgentni centar. Motocikl sa rumskim registarskim tablicama sa dva putnika se, prema izjavi očevidaca, kretao velikom brzinom od oko 200 kilometara na sat. "Izgubio je kontrolu, malo je zalelujao i onda je udario da li u bankinu, video sam samo da je preleteo, ovaj momak što je pogunuo on je prvi preleteo, a ovaj je ostao na motoru i klizio dugo sa njim", kaže jedan od očevidaca nesreće. "Pored mene je motor prošao strahovitom brzinom, kad su putnici ušli u autobus ja sam krenuo i video kako motor pada po ulici. Ispred nas se začuo taj prasak i padanje", kaže vozač autobusa, takođe svedok nesreće. Motor marke Suziki GSX-R1000 se prevrnuo na levu stranu i nakon pada otklizao oko 120 metara od mesta nesreće. Na licu mesta videli su se ostaci garderobe, kao i delovi polomljenih kaciga. Nesreća se dogodila oko 1.30, na raskrsnici kod Palate Srbije, na Novom Beogradu, kada je vozač motora u vožnji na jednom točku izgubio kontrolu nad vozilom. Na licu mesta je poginuo suvozač. Na mesto nesreće izašli su dežurni istražni sudija i dežurni tužilac. Vozilo su preuzeli kriminalistički tehničari i ono je upućeno na tehnički pregled.
  7. Postuj tekst, posto forum vide samo registrovani !
  8. Ja komentarisao. Ajmo svi, pa da vidimo reakciju !
  9. Presao si tockovima preko nje sa 120 ili si je zveknuo? Presao preko nje !
  10. Udario sam (pregazio) macku sa 120-130 km/h ....
  11. Gledao san na youtube.com fazer VS deer , slicna prica, takodje ostao covek na motoru !
  12. Nazalost, nisam mogao da budem jutros tamo zbog poslovnih obaveza, ali cu davanje obaviti u ponedeljak !
  13. Kako mi se cini, necu ja prodati motor. Niko ni broj da pogresi da pita ....
  14. Moze zamena za gradjevinski materijal (blok, armatura, cement, mozda i cigla ........) !
  15. Doktore, jel postoji nacin da sestre pregledaju i nas starije bez da pre toga padnemo ?
  16. Bogme, oglasa koliko hoces, pre prodju krsevi za 2700 nego regularan motor za 3000 !!! Jebi ga, Srbija bato ....
  17. Ima li koja slika sa desne strane motora ?
  18. Jos malo pa nestalo, ostao jos samo jedan komad !
  19. Ako nista ne bude, ceka te KLE u januaru
  20. I dalje drzi cenu !
  21. Slikacu danas da ce biti !
  22. Krv dajem redovno svaka tri meseca. Ova akcija se poklopila sa mojim redovnim davanjem u par dana razlike, pa sam odlucio da se prikljucim. Krv dajem jer se nadam da ce nekome pomoci, i da je od tih par litara koje sam do sada dao bar jedan mililitar nekome pomogao da ozdravi, prezivi .... sta god. Slucajno znam sta znaci kad fali krvi i kad zakasni Nisam ni gladan ni zedan, druzim se sa ljudima redovno (svakodnevno) tako da u zavod idem da dam krv, ne da jedem i pijem, jer se od mesanog vocnog soka i slanih grickalica naj'o nikad ni nisam. Od teme "dobrovoljno davanje krvi" napravili ste temu "daj da se jede" ... pa mislim da nije lose da se preispitamo sto dajemo krv. Ne javno i na forumu, vec svako sam sa sobom i kupatilom (ogledalo cini cuda) ! HVALA NA RAZUMEVANJU !
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja