Vazi, videcemo u novembru ..... onda ce biti novembar
Ko hoce da da, ne ceka mesec niti akciju, daje kad moze. Uostalom, 571 pregled teme, 17 prijavljenih (od toga troje nije sa foruma) dakle 14. Procentualno gledano, za davanje krvi u Novom sadu, prijavilo 2,45 % ljudi koji su gledali temu, ili ti 0,17 % regostrovanih clanova foruma. Da ne kazem, nivo statisticke greske Jebi ga, vatrogasno drustvo skupi vise ljudi, a mi smo kao solidarni, dajemo za ljude kojima treba ... i slicne price ...
Uzas, ne mogu da verujem da ne mozemo da skupimo 20 ljudi sa foruma da daju krv u Novom Sadu !