da,ja zelim komentare,ali one koje imaju veze sa motorom..nerazumem komentar: "slikao si motor pored kupusa","pored stoji ona "sijera" kojoj je nesto izgrizlo spojler"...gluposti!
i ono,motor ti vredi 150e...pa nemas tomos automatik ispod 200e
pozdrav
PUSTI POJEDINCE. Nego iskreno u necemu su upravu motor si malo precenio pogledaj u oglasima stavio sam bratov skuter za 300eur a moze i nize a gospodska voznja je upitanju pa i to ljudi nece... Moj savet smanji cenu koliko god mozes pa polako skupljaj dok neskupis za bolji motoric kao sto smo svi MI sem ukoliko nismo imali MAMU I TATU da nam kupe motorcine. Tako da polako i sa ciljem i sve moze