-
Broj tema i poruka
1098 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Rade koenig
-
Poz drugari. Aj da pitam ovde. Imam R1150R 2004. E sad verujem i vidim u drugima lupa udara motor i to je sve dobro, valjda? Zanima me da li je normalno da kod filtera vazduha na onom malom cepu kad god otvorim iscuri kasika supena ulja...
-
Dobar i ispravan. Otklonjene neke sitnice i decije bolesti poput semeringa finalnog prenosa i ostalih semeringa. Uradjen servis i sve tekucine zamenjene prema fabrickim gradacijama. Pise sve na forumu. Lepo ide i lepo radi. Gume dobre. MOZE ZAMENA za enduro i samo enduro i samo enduro. Prednost bmw gs 1200 sa nekom mojom doplatom manjom. Mogu i drugi enduro motori , kljuc za kljic. Kes cena 4500 pa mpgu dogovori za ozbiljne kupce. Apsolutno mi se ne zuri. 49564km na satu
-
Na koliko se stwzu srafovi izduvne grane kilo kljucem?
-
To mu je, sto mu je...
-
Nasao sam uzrok. Duplo dno koje se otvara kada je neophodno jos mesta ima senzor na sebi. Nije lepo bilo zabravilo i kada nije zabravljeno nemoze da se upali motor. Koja glupost ali mi zivce pokida...
-
Hvala @N.F.S.. sutra cu probati sve i javljam ishod
-
Malo ne reci da sam popizdeo... Nije copava, nije dugme ima kontakt cuje se pumpa sve po ps ali nema velglanja...
-
Stiglo sediste sa tapaciranje mesec dana kasnije... odradjeno kad sam popizdeo i krenuo po njega tada ga uradio za sat vremena... Motoricu lromenjen semering na kojem je curelo ulje i sve lepo spakovano. Kad obo da upali malo sutra... Mrtav. Akomulator dobar, sve na svom mestu. Struja nije dirana ali on jednostavno mrstav. Dam kontakt odradi sve i klik nista... sta je nemam pojma. SUTRA ide na dijagnkstiku pa ce mo da vidimo ...
-
E da i sediste poslato na tapaciranje u fabricki izgled nikakve modifikacije jer sam prezadovoljan sa sedistem ali je bilo malo iscepano. Jedina modifikacija cr biti blavi konac u boji motora prosiveno sediste
-
Posto je motor prilikom kretanja pravio cudne zvukove i u poslednje vreme u visini menjaca je kapljalo ulje, oterah ga majstoru. Skinuto deklo kaisa kad gospodin neki nije stegnuo osigurace centralnog srafa i sraf bio skroz odvrnut. Stanje kaisa top, rolnice u meri sve kako treba, zvuk resen prostim ciscenjem celokupnog sistema i stezanjem pomenutog srafa. Onda je pristupljenjo otkrivanju curenja i ustanovljeno da je neki semering iza prednjeg zupcanika lanca. Cena u BMW 4000din. Jedino sto je zbunilo majstora je lancani prenos jer po manuelu je malo drugaciji od mog jer je meni namontiran prenos od novijeg modela. Ali uspesno sve skinuto i poruceno iz BMW-a. Hvala @Satelis na par saveta!!! Eto sad cekam da stigne deo pa da se provozam do Rumunije da ga probam . Da ce Bog da sve bude lepo!
-
Nemam komp u kuci poslacu drugaru la neka skine i ostampa mi , mnogo hvala na trudu @boza_kg
-
Ja niti majstor niti umem sa tehnikom instalirah sve, ulogovao se i i dalje nisam uspeo otvoriti manual
-
Da li neko imas servis manual za c600 sport?
-
Meni povremeno izbacuje ček oil a ima dovoljno ulja sija mi abs a lepo koči...
-
Ako nije niko rezervisao ja bih voleo uzeti
-
Благослов моториста и отварање сезоне Сомбор 2025
Rade koenig je odgovorio članu draki u Moto Skupovi
Ne mogu ici majstor za kuhunju se najavio... posle 8 meseci bas sad u subotu... -
Благослов моториста и отварање сезоне Сомбор 2025
Rade koenig je odgovorio članu draki u Moto Skupovi
Subota kisa, ako se nesto ne promeni do tada mozda bih isao -
Dobro dosao. Ovde na forumu imas sve informacije u toku godine vezane za skupove, putovanja kao i moto zurke. Puno srecnih i zdravih kilometara Za viber grupe nisam upucen.
-
Cao drugari kao sto pise u naslovu, kupio bih neki top za moj skuter bmw c600 sport. Ne skuplji od 100eur
-
Podrska studentima Novi Sad 01. Februara 2025.
Rade koenig je odgovorio članu Kopljas u Akcije Motociklista
Neki skup podrske uskoro? Put? -
Kad ih pitaš šta ima novo? Prvo ti nabroji ko je sve umro!
-
Valaj te stare zenw au haos morbidne... Moja mama isto tako. Kad sam itetovirao nogu keze. Pi to samo krimalci rade...
-
Samo da izmerim javljam se sa ponudom
-
Sreća sreća radost Upravo sam pazario kapin kofer u moto bajku sada 14.000 RSD ima blagu kocku i ovu prelepu modernu miš sivu boju odozgo komotno dve kacige stanu
