Jump to content

Moto Zajednica

ZEMZEM

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3036
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: ZEMZEM

  1. Veoma sam tužan ali neću moći da se priključim . Majstori me zvali 31 da kažu da dolaze 01 januara. Ovi ludaci što su trebali jutros da dođu za fasadu nisu se pojavili a imaju moj mob a ja njihov ne Ako me ispale a veliki su izgledi da hoće pomeramo radove za kasnije ako temperatura bude povoljna. Ne razumem kako mogu tako da lažu kao da oni mene plaćaju a ne ja njih. 500E za dva dana posla max. Trebali da krenu oko 25.12 i sve pomeraju.
  2. Maki srećna nova 2026, puno sreće, zdravlja a ono ostalo će samo doći
  3. Dare, ako sam ja dobro ukačio, cilindar je okrugao samo je gumica četvrtasta a ne okrugla kao kod većine motora.
  4. Ili ovo mora samo sa mobilnog, ja imam na kompu i na mobilnom
  5. Ja danas preuzeo odelo u Burnout-u, XXL valjda se uvučem. Nije bilo većeg broja
  6. Neću se upisujem sređujem lokal, danas krećem. Većinu radova odrađujem sam ali ima par stvari i za majstore. Ako taj dan nemam obaveze dolazim
  7. Ja sam za gopro kupio na Aliju, koliko se sećam cena je bila oko 25E.
  8. Meni ćera ide za par dana u Beč a možda i ja iznenadim ženče pa odemo i mi na par dana sa njima.
  9. Kvačilo
  10. Mislim da ću ovu uzeti, jedino ako u Beču ćera nađe povoljnije. Ovu imam u Dronu.
  11. Poručio DJI 5, koju karticu da uzmem za nju da sve bude kako treba.
  12. Ajd da probam, za skuter da je iskoristim. Kad može da se vidi i proba
  13. Podržavam @Darko Mihajlovic,Rumunija na dan dva dobitna kombinacija. Mi recimo prespavamo na jezeru Valiug, nacionalni park Semenik. I ujutro lagano kući a može i u jednom danu.
  14. Ne uklapam se u mere, pogotovo težina . Ako stomak nekako nekom magijom nestane e onda druga priča
  15. Kad budem proširio garažu, nadam se sledeće godine, mošda kupim jedan ovakav i polako ga sređujem kad mi je dosadno.
  16. Motor moje mladosti, prvi malo jači motor posle Tomosa. Budi lepe uspomene zajedno sa Jawom 350. Lepa su to vremena bila
  17. Sviđa mi se jakna, koje su dimenzije manekena
  18. Ja sam za Suzukija poručio sa Alija te ključeve i super radili posao, prvi put omašio dimenziju. Sad ne odgovaraju za Yamahin filter, nisam uspeo da odvrnem. Malo je bilo lufta kao da je ključ za malečko veći.
  19. Odlično, imam na kacigi odličan nosač za Gopro koji bih ostavio i za ovu kameru. Tako da ako nekad zatreba i za Gopro da se iskoristi.
  20. Da li za dji kamere mogu da se koriste nastavci za gopro.
  21. U moje vreme bio onaj komplet Tip top se zvao ako ne grešim. Sa tim flekicama nikad nije bilo problema. Kao klinci krpili sa flekicom od druge gume i tigar lepak, to je isto držalo.
  22. Podržavam ovo za novu unutrašnju. Ja, doduše na bajsu, uvek nosim jednu rezervnu i kad se probuši stara ide u kantu.
  23. Dunlop ne valja , ne znam na koju gumu misliš. Ja evo drugi set Dunlop Road smart 4 i prezadovoljan kako drže u krivini i na mokrom.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja