Xe-Xe baš sam ga opravio ... ko Đenka, al verovo ili ne uopšte ne smeta, vidim instrumente, al ne vidim šta piše jer nisam bio kod čika Rajka da ubacimo LED fenjer nemesto ovih sijalica što žmire.
Nema ratluka nigde, ovi sa tarabama i trafikama pokupili sve zalihe , a kako ću čika Rajku na oči bez ratluka ... NE IDE
@Arakis
Bolje da si opravio dobar nosač za GPS nego kojekakve andramolje
Koji će mi GPS ... Ja imam mog predsednika, mog vođu, mog urednika i samo njega pratim