Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. ... POP vozio ... :lol: istina živa A Boriša ne sme doći ... Šta ako Zeka kupi njegovu plavušu, kako će kući ???
  2. Aj ti reisplaniraj za subotu ... ja POP ću te blagosiljam, a moj asistent Zeka će ti isprska pilu svetom vodicom i sve obavljeno kako valja i trebuje jbg mi svi vamo :moto3: :moto3: , a ti sam tamo .... KAKO? :lol:
  3. Ja sam bio kod Ivana zbog istog problema i kaže lepo čovek da za nas gabaritne (ja 196cm) je jako teško - gotovo nemoguće, učiniti čudo. Pogotovo ne iz prvog puta, to ti najbolje može objasniti naš lider, predsednik i urednik Alexanto sa tom problematiokom se uhvatio u koštac sa mnogo volje, entuzijazma i prepravljanja Ivanov savet meni je bio mali laminar lip, ali da ne očekujem ništa spektakularno tako da sam odustao od tih egzibicija i počeo sakupljanje love za neku dooobru bezšumnu kacigu
  4. Dreši Zekane kesu i "zajebi" Borišu da se ne istroši na novu registraciju ...
  5. Extra ste bikeri ... , veliki pozzzz
  6. e kad nisi čuo da smo te zvali od vodene pumpe ... , aj sredi to više
  7. To se onda napiše u temi, a ne ovako ....
  8. hoću ga ja
  9. Kako da kažem ... , uopšte nisam imao sumnju da se u ovoj priči na kraju neće pojaviti Zeka i pokazati svoj veliki ... durbin
  10. Citiram samog sebe , napisah ovo ranije u Spasi bikera, pa da se ponovim ... Mali osvrt na današnje gostovanje predstavnika motociklista u emisiji SAT. Pre svega, veliki pozdrav učesnicima i mislim da bi bilo bi sjajno u najvećoj mogućoj meri iskoristiti emisiju gosp. Alvirovića za promociju bezbednosti motorista na putevima. Kako gostovanjima istaknutih članova, tako i ovom genijalnom kampanjom. Možda čak i uputiti javni poziv na pohađanje kursa bezbedne vožnje koji bi se organizovali u režiji asocijacije Što se tiče instant bikera, kako ih je jedan od učesnika emisije nazvao, mislim da bi na taj mentalni sklop mnogo veći uticaj imala radikalna kampanja sa realnim prikazom faširanih motociklista ili žrtava najbezazlenijih padova koji su završeni tragično zbog ne nošenja opreme ili čak pravljenjem intervjua sa ljudima koji su imali i preživeli takve egzibicije Btw @Nik_sha ... prvi klip je po meni pogodio srž stvari. U ovoj našoj igri možeš preživeti samo kao Baba Vanga, prediktivno razmišljanje glavu čuva - bar je moju već X puta I jeste li primetili da presretač fura bez svetla .. Znači STELT - fucker interceptor
  11. Ali si mu odgovorio ... :lol:
  12. Mali osvrt na današnje gostovanje predstavnika motociklista u emisiji SAT. Pre svega, veliki pozdrav učesnicima i mislim da bi bilo bi sjajno u najvećoj mogućoj meri iskoristiti emisiju gosp. Alvirovića za promociju bezbednosti motorista na putevima. Kako gostovanjima istaknutih članova, tako i ovom genijalnom kampanjom. Možda čak i uputiti javni poziv na pohađanje kursa bezbedne vožnje koji bi se organizovali u režiji asocijacije Što se tiče instant bikera, kako ih je jedan od učesnika emisije nazvao, mislim da bi na taj mentalni sklop mnogo veći uticaj imala radikalna kampanja sa realnim prikazom faširanih motociklista ili žrtava najbezazlenijih padova koji su završeni tragično zbog ne nošenja opreme ili čak pravljenjem intervjua sa ljudima koji su imali i preživeli takve egzibicije Btw @Nik_sha ... prvi klip je po meni pogodio srž stvari. U ovoj našoj igri možeš preživeti samo kao Baba Vanga, prediktivno razmišljanje glavu čuva - bar je moju već X puta
  13. Dolazim ... Vidimo se, a mogao bi i neki pasulj da padne
  14. svi bi slušali dal se čuje vodena pumpa ... :lol:
  15. I što je još bitno ... Mata ih ima i to po stvarno dobroj ceni
  16. Druže nisu diode slabe već imaju usmereno dejstvo, za ovakve igrice traži osvetljavajuće
  17. Druže jedan led = 45 din, a koliko sija nemam pojma
  18. Ako nisi rešio gume ... evo Mata - Mladenovac extra cena ,ali čekaš 10-ak dana, a ja sam pazario Pilot Sport SC 130 70 r13 u Ryu motors u Zemunu. malo skuplje ali jedini imaju traženu dimenziju i šalju gde treba
  19. Napravio sam extra low cost snimke u vožnji postavljam u maxi vožnjama čim uploadujem Hvala svim prisutnima za još jedan dan za koji se isplatilo roditi, a za one koji nisu, uredniče piši, ne opravdani
  20. Kakav dan !!! Napaljeni skuteraši u akciji Fruška gora

    1. pera-s

      pera-s

      ahaha, "napaljeni maxi skuterasi" :D

    2. Zeka Peka i drugari

      Zeka Peka i drugari

      ma sekta bre moj pope!

  21. Jeste , slažem se da je u redu iskulirati u situaciji kad vozač pogreši, a mi to predvidimo i izvučemo se iz situacije , ali na bahato ponašanje, koje možemo okaraketisati kao atak na bezbednost, da ne kažem život... izvinite, ali tu sam ekstremno ne tolerantan
  22. Potvrđujem dobar savet .....
  23. Nova Michelin-ka namontirana AK - u 9h Predlažem kafanče umesto roštiljanja, dosta ljudi je na statusu ako dođe - došao je i to nam otežava organizaciju šta i koliko, a fudbal uvek ko nosi SONY ???
  24. Mamu im njihovu, a napisali ... bla, bla...popust na kompletnu obuku vozača ... bla, bla, šta je tu kompletno ??? Nažalost nisam detaljisao kao vi, a da jesam, sigurno ne bih pun entuzijazma objavljivao post bilo gde Nadam se da ste im spomenuli bližu i dalju rodbinu za ovu prevaru
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja