Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. mutnoooo,, al je volem .....
  2. Bez off-a poštovani kolega. Da pojasnim zašto koleginica ... Radi se o manjem restoranu i u maniru sveopšteg smanjenja troškova i povećanja zarade devojka može raditi i prodaju slika i tako sebi obezbediti značajno veći profit taj dan
  3. Potrebna mi je koleginica za slikanje svadbi i proslava vikendima u restoranu na ledinama. Detaljne informacije na tel 065/3329-394 Goran
  4. SuperPOP

    Portreti

    IN THE JUNGLE .....
  5. Ovo je definitivno Fotografija toga dana, a zovem je LJUBAV
  6. Kako smo Culle i ja drali one R-ove
  7. Ja sam ostao zapanjen koliko je jednostavno, a neću da kažem da nisam zagledao kako da ga skinem i nisam uspeo sve dok majstor Boban lepo objasni koliko sam slep pored očiju.... DaKlem otvoriš sedište i kod sijalice imaš dve male rupice koz koje se vide šrafčići na + šrafciger, ti šrafčići su ušrafljeni u šinice kojima naslon kliza u napred. Kada ih odšrafiš imaš ručicu kojom odkočiš naslon i jednostavno ga izvučeš prema instrument tabli. Eto ....
  8. Drugi momenat današnje prosvetljenosti, inspirisan prvim, jel, ću detaljno prezentovati u sledećim redovima ... Daklem svi koji ne znaju ja imam ovu lepu kacigu i šta sam primetio... da bogami lepo tutnji kad se malo brže potera niZ put, elem, ranije još sam provalio kad pokrijem rukavicom ovaj deo gde vizir nestaje ispod ovog plastičnog poklopca tutanj izčezne momentalo, ali kako to zatvoriti kad je sve puno pokretnih delova, te vizir, te cela brada Danas uzeh ja moju kacigu da operem vizir lepo ko čovek, rasturim lepo sve i tada .... ideja Satih se da tu garaži imam neki sunđer koji sam dobio u kutiji ispod nove matične ploče i rekoh daj da probam... , trk u kuću po makaze ... samo sam isekao približno oblik, po obliku plastičnog dela i stavio ga na isti bez lepljenja Pažljivo sve vratio na svoje mesto i sve radi bezprekorno, ništa ne zapinje, ne kači , ne gužva i sad trk na vožnju.... Rezultat je više nego zadovoljavajući , buka nije izčezla kao da je zadihtovano, ali je mnogo manja. Sve u svemu ogromno zadovoljstvo koje doživite kad na jednostavan, a efikasan način rešite problem koji vas muči -- neprocenjivo
  9. Danas je bio prelep dan. Danas sam pokosio travu i seo uz pivo da odmorim dušu i tada ... Danas sam, ne jednom , već dva puta bio prosvetljen ingenioznom idejom !!!! Daklem o čemu se radi, Svi mi znamo kako je burgman udobna mašina, fotelja, bla,bla, ali ja sam kao malo gabaritniji ljubitelj imao poteškoća da nađem optimalan položaj u sedištu, imao sam doživljaj da nekako Čučim, evo o čemu govorim: Posle kratkog ali inspirativnog razgovora sa Bobanom, majstorom koji radi sedišta desilo ,se sledeće ... Izbacio sam naslon i razlika je očigledna, obratite pažnju na razdaljinu kolena od instument table..., ali i dalje to nije ono i tako ja poslušam savet Bobana koji reče da tuRim nešto pod guzicu, da prostite, i da probam u nekoj vožnji dal je to -to i stavljah ja jaknu, jastuče, ćebe ali .... i onda se setim i trk kod komšije koji je radi fasadu na kući ... DobaR veče komšO, Jel imaŠ? ImaM! Šta? Stiropor 8cm, malo merenja, beleženja i sečenja nakraju rezulat je ova gruba replika sedalnog dela mog sedišta koja je završila u kesi za đubre, ali ne kao ono što mislite već Rezultat je ČUDO Konačno noge, ruke i leđa stoje u prirodnom položaju, osećaj za upravljanje je totalno drugačiji meni mnogo bolji Neočekivani momenat je to što sad sedim višlje i glava mi je van struje vazduha preko vizira, tako da sam iako izložen, smanjio buku vetra unutar kacige,bez preterivanja jedno 50% Sad još preostaje da ga testiramo u nedelju u vožnji, pa onda da mu majstor Boban doda uz funkciju i estetski smisao. Druga ideja pretočena u rešenje višemesečnog problema je u drugoj temi i tiče se kacige
  10. Vatrogasac, a ima frku ... Vežbaj do nedelje :lol:
  11. meni se čini da si ti p_Rso ... :lol:
  12. Ako si kum ......... Sad nešto razmišljam, od nas stručnjaka imali li jedan što zna gitaru zasvirati
  13. Ali zato ja mogu i hoću .......... 01. alexanto 02. bracabgd 03. NeCi 04. Fanky 05. BigRider 06. Panta_kg 07. Satelis 08. AlexaBGD + 2 09. AcaS 10. Mare70a 11. Laki_90 12. Румба 13. Evo me na spisku 14. Zeka Peka i drugari 15. Dragan Lazarevic,Predrag Lazarevic( za sajam) +Slavica (za Marinu) 16. Carlito (SW&X9): dva vozaca i mozda dva suvozaca 17. Zajec 18. Pizon 19. rohirim 20. motor_che 21. SuperPOP
  14. Bilo bi lepo da zaglavite u kafani ... Ja slikam krštenje i možda postoji šansa da vam se pridružim u Marini, tako da opušteno na sajmu, do detalja zagledajte hostese, c c c, ovaj motore i opremu i bez žurbe Voleo bi detaljan foto report
  15. Šipi, lutko, sjajne vesti !!!!!
  16. eee, sad će ujko imati koga da pokvari sve najbolje
  17. Nama što svadbarimo neće .... opet ništa od druženja , jbg
  18. Idemoooo Braccccooooooooooo :jee1:
  19. Bogami kolega bio sa nama Rade i to na Deda mrazovima, šteta što nisi bio da ti , Culle i Rade merite čiji je veći ... .............. mislim biceps
  20. Xax -- to je samo naš Rade i BTW pozdrav kolega, dugo Vas nije bilo
  21. Čovek ima i vodi biznis .... nije on jebivetar ko mi Poslednja vest je da je zapeo u traženju modela za reklamu na kombiju i ličnom ispitivanju i upoređivanju veličine i oblika atributa sa oblikom južnog voća koje diluje
  22. EvE ti tema sa moto berze EBAY KUPOVINA nađeš, poručiš, platiš i čekaš
  23. Fanky, tvoj post videh u 15h kad ste već bili u NS, a celo prepodne razmišljam, kuda ? Drugi put drugarima sms ....
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja