Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. GXR za nas sa duzim stazom i sto voze malo brze ,Malo sam se ponovio, za moju dusu
  2. radi i ćuti Grk na putu ka Hrvatskoj nasao se u problemu... resicemo to, pa da covek nastavi put dalje karb. . BMW pa nastavljamo dalje sa karburatorima
  3. Lepo jos slika
  4. Bas tako i kompjuter od plina mora da se mapira
  5. dukati. . . honda. .
  6. a mozes da stavis obican plin, ne moras ajnspric. Samo iskljucis pumpu za gorivo
  7. to sto si napisao nema veze sa vezom. Mapa se radi po plinu, nema veze , Neko od nas i zna. To je vrlo jednostavno uraditi. Ajnspric se lako napravi
  8. moram samo da prvo vidim motor, a posto je vec covek u Pazovi, nek dodje
  9. 250 do 300 e. ,
  10. radi. . . . i cuti
  11. 13 god,kasnije...
  12. stara dobra yamaha, v4, 2 karburatora , saug,. . .lako se menja a mnogo problema napravi, ko zna-zna, ko ne zna- ne zna
  13. samo ti pisi, mi gledamo slikice i nama je lepo
  14. malo karburatori, malo skuteri, malo veci motori, svega ima, radno inace, skuterce je na plin
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja