Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. kolko ce biti klopa,,mislim jel ima nesto organizovano za rucak pasulj...ili bik,....cisto da pitam ??? mislim na dzaba hranu..
  2. ajde bre vec jednom da te ispratimo,,da natocimo taj mali dodatni rezervoarcic pa da se krece polako...nego kako ces ti tamo bez domace kuhinje ??? ??? ???
  3. pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  4. pa bre komso sto nepitas,,nemoras da ga hromiras,,mozes da ga ocistis do metala,,ispoliras izlakiras i imaces pravi lepi metalni sjaj,probao je par puta super izgleda,neupada u oci kao nikl a jako lepo cuci na motoru ;)
  5. Pozdrav :)
  6. pozdrav i tebi,,dobro nam dosla
  7. Pozdrav i tebi,,dobro nam dosao...
  8. ma ima idiota na milion,,ima par po svilajncu ali po vecim gradovima na svakom cosku ima po neki psihopata,,zato ljudi i imaju pogresnu sliku o bajkerima,,pa nismo svi isti,,,
  9. pozdrav i tebi
  10. pozdrav i tebi, i burazeru
  11. pozdrav i tebi,dobro nam dosao,, :)
  12. sve je super ali ti je auspluh ocajan,,pod hitno da ga sredis...
  13. palic a smederevo je us put tako da cu ici na oba,,bas ako zakazem sa parama samo smederevo...
  14. Pozdrav :)
  15. Pozdrav i tebi,,,
  16. Pozdrav a slika ....
  17. dobro je sto nije vozacu nista,motorce ce se vec nekako popraviti
  18. ma upecao bi je ja da to sve lepo isprica policiji,,pa bi joj uzeli dozvolu na par meseci pa bi se opametila,,uostalom za svaki udes od pozadi kriv je vozac onoga vozila od pozadi,,ona bi ubila i motoristu i zenu i dete da prelaze put,,mozda je i dozvolu dobila OD POZADI...
  19. uh bre prodao skup,,ma nije moguce.............. kolko je ulaz
  20. jugovo je ispred smedereva iz pravca bgd a,,na par kilometra je smederevo,mnogo lepa lokacija,
  21. ma steta ima i u smederevu skup i u maijlovcu :-[,,pa prosto da nemozes da se odlucis gde da ides
  22. kolko sam saznao ulaz je 350din vazi za sva 3 dana,,e sad nije provereno ali sam na net u video,,verujem da ce biti strava,,
  23. bice to lepa makina,,samo nastavi tako,,vidim i da se pedantno radi,,verujem da ce uz malo truda da bude vrh,,,
  24. abdulah ne akaj mi buducu masinu...,,,a stvarno jel vam bilo vetrovito taj dan ;D ;D ;D lepo sta se provozali a bogami i hasali,,,,
  25. ako su se tolko stvrdnule baci ih,,,ili ih upali,,,,
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja