Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. pozdrav i tebi,,,dobro nam dosao,,,,
  2. radilice zdrave 70eura...mislim komad
  3. fino fino,,ukaljaste lepe masine
  4. nek mu je laka crna zemlja.....
  5. boskegsxr imas pp
  6. pozdrav i tebi,dobro nam dosao
  7. pa stvarno lepa turica,,a i skuterce je lepo podnelo blatnjave staze,,,
  8. pozdrav i tebi,dobro nam dosao.
  9. pozdrav i tebi
  10. pozdrav i tebi,,dobro nam dosao
  11. ovu prvu jaknu imam i ja,,jakna je odlicna i moram da priznam da je cena vise nego ok,,
  12. nas drugar igor peacemaker je sinoc sa povratka sa zurke u krusevcu imao malu nezgodu ,pao je,ima slomljene dve koske u stopalu,nije nista opasno,ceka operaciju noge,uglavnom je ok,,posekotinu jednu su mu odmah usili,,i tako.....motorce nije osteceno,,malo ulubljen rezervoar,, bitno je da je decko ok,,inace kaze da je i sam po malo kriv,,isravio je malo krivinu,, ljudi oprez i polako...
  13. prodato,,moze lock
  14. da nsu 175 pretis
  15. pozdrav i tebi
  16. aktuelno i dalje
  17. prava egzotika
  18. mislim da je 1,5 mm sasvim dovoljno,,naravno bolji bi bili od 2 ;)mada mi se nesv idja ta setnja od 2 3 mm,,kad ih ucvrsti,,verovatno zveckaju us put,,trebalo bi ga staviti na neke gumice da nema tu setnju
  19. pu pu...bolje bi bilo da nezatreba,,ali ideja je extra dobra
  20. pozdrav i tebi,dobro nam dosao...
  21. pozdrav i tebi,, :)imas temu jawa manija pa ces tamo naci odgovore na sva tvoja pitanja,
  22. pozdrav i tebi,,dobro nam dosao,,kupi neki enduro za obilazak planina i uzivaj
  23. pozdrav i tebi
  24. Pozdrav :)
  25. Pozdrav :)
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja