Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. a zar nije lakse kod bobana sajle napraviti to sto ti treba
  2. sutra se tek salje prekosutra pakujemo
  3. i batakovi mogu a i,mogo bi da padne kad malo bolje razmislim neki motorni zmajcektu za po okolini
  4. a ja cu da dobijem krilca
  5. radilo se svasta nesto, napale me kocnice viljuske i tockovi ovih dana,gume ono ovo valjda im takav red doso dobro ima i karbova,al nekako..ogibljenja kocnica guma... ima vise hvala nemcima na dihtunzima za karbove a i ovi scuteri napali naravno neko hoce skuplju varijantu fraj laufa,ok reseno i naravno kafa sa srcem u garazi a i boberi napreduju .gedza gu ispoliro za medalju
  6. to pod 12 je80e novo pase od ktm.a
  7. a sta ti tacno fali,nemaju oni bendiks nego fraj lauf mehanizam.kuciste.zupcanik.rolnice. .
  8. za pocetak stavi novu svecicu tu baci.i naravno vidi nivo goriva
  9. ja bih ti reko od cega moze al da se ne smejes 063697094..
  10. pa,jeb..nema zato i nejavih ali,,os novu gumu ti narucim
  11. da da,,svasta nesto se radilo,slupani scuteri, oni sto su plivali u obrenovcu..ma katastrofa,menjasmo ulje po 3x, kaze sam promenis ulje i upalis,... ma vraga...a talog u karbovima i mulj po telu karbova...suzana je dobila nov klip,cekamo dihtung glave,polako bice i to neko je dobio novu gumu,neko akvarijum u faru kaze prljavi karbovi..a slavina
  12. slabo ja sa strujom
  13. malo je dimio... djole je snimo da nebude zabune.. al ozivesmo hondu isprasmo je..radi ko da je bila na suvom
  14. hardza je dobio novu zadnju gumupodmazane lagere,kais podmazan stegnut i karbovi i karbovi,ima se pretvorim u amburator na kraju a tek ovi vulkanizeri sto su kompjuterski potkovani...al sto gume montiraju kontra ...al znaju da cukaju slova i exel i word..al guma je guma pa makar i naopako elem o potopljenima tek da nepricamo..spasismo par komada
  15. da i viljuske i karbovi i karbovi,... i puknuti klipani
  16. ah da,,suzuki sa puknutim klipom zavrcano na ladno i eto..pukose parcici..no dobro sredicemo ga honda je tu slucajno rasturena a za sklapuvanje ce vidimo
  17. moze,ali dok nevidim nista nemogu da ti kazem dal je 10 ili 20e...
  18. jos malo i ti ces vako http://kajgana.com/motordzisko-lezhenje-vo-krivina-level-ludak
  19. jos malo pa ces i ti http://kajgana.com/motordzisko-lezhenje-vo-krivina-level-ludak http://kajgana.com/motordzisko-lezhenje-vo-krivina-level-ludak
  20. ja sam napravio ranije dva kom,na tockove,kao prikolica,skines tockove,parkiras de hoces, skines tockove spustis i tu je...smaknes rudu ubacis uutra,kad hoces da je pomeris za pola sata gotovo.. eh sad neznam kolka je racunica ali mislim da je tada bilo oko 250e sa materijalom tockovima gumama, stop svetlima, rudom,itd...
  21. ne nemam,imam menjac...
  22. moguce moguce
  23. Svasta nesto se radilo ovih dana...utvrdili smo da nemamo vise plocica ZA stelovanje ventila,mora se kupe, spasili par potopljenih , neke slupane uzeli u sredjivanje,ma svasta nesto,raznovrsa ponuda honde,kantasakiji,yamahe,suzukiji,pa cak i harli sa zadnjim krajem .. uh..posla preko glave novih klipova za nove motore i tako to svasta nesto vozasmo se i avionom, tu u vojci u aero klubu,fina zaludjica mora da priznam cera se odusevila voznjom aviona, a panorama je....vrh a i zdravo smo se hranili domace napravljenim cvarcima u kucnoj radinosti posle cemo jos slika,vreme je za ulazak u garazu i nove radne pobede
  24. malko vode... djole komsija snimo...kroz filter za vazduh usla voda, onako kako da kazem profiltrirano
  25. ja spasio vec 2kom. sutra jos jedan. ciscenje detaljno itd.uh muka ali proradili su :-)
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja