Svasta nesto se radilo ovih dana...utvrdili smo da nemamo vise plocica ZA stelovanje ventila,mora se kupe,
spasili par potopljenih , neke slupane uzeli u sredjivanje,ma svasta nesto,raznovrsa ponuda honde,kantasakiji,yamahe,suzukiji,pa cak i harli sa zadnjim krajem ..
uh..posla preko glave novih klipova za nove motore i tako to svasta nesto
vozasmo se i avionom, tu u vojci u aero klubu,fina zaludjica mora da priznam
cera se odusevila voznjom aviona, a panorama je....vrh
a i zdravo smo se hranili domace napravljenim cvarcima u kucnoj radinosti
posle cemo jos slika,vreme je za ulazak u garazu i nove radne pobede