-
Broj tema i poruka
168 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: kloktor
-
Zavisi kako padneš. Čovek mi je udario parkiran motor i oborio. Ukrivio se štitnik ručki i zaglavio gas. Prvi pad, visoka trava, kosina, i naravno slomio polugu menjača. Ostao u drugoj, tako ga odvezao do civilizacije. Trećom, teško. Moj, 2013., nema ABS. Nope. Off. Brzina od 90 do 100 na sat i možeš na kraj sveta sa njim. I na kraju, vozamo se ceo dan, dođemo na pumpu, ja naspem 800 dinara goriva. Dalje?
-
Pre neku noć vraćam se iz Beograda. U Valjevu, kod carine, iseče me čovek (da nisam kočio i bežao desno udario bi me), stane u traci ispred mene i uključi sva četiri. Bez nekog posebnog razmišljanja dam žmigavac i obiđem ga. Kako je video da nemam nameru da stanem, ugasi blinkere i krene da me prati. Otprilike me je pratio jedan kilometar (uz konstantno "nabijanje" u zadnji branik). Šta sam pogrešno uradio - ne znam, ali je odustao. Koji je bio motiv ovog događaja stvarno ne znam, ali izgleda da bahatost sama po sebi nije dovoljna već se koristi kao uvod u nešto (srećom se nisam upecao). Čuvajte se ljudi, ima nas raznih.
-
Moje skromno iskustvo ... Trenutno u Tolminu. Do Slovenije išli preko Bosne (Sarajevo, Kiseljak, Jajce), spavali u Jajcu u hotelu Stari grad (auto put koristim jedino kada žurim kući, zato je ova ruta). Iz Jajca preko Bihaća u Hrvatsku, "pravom" linijom kroz istu. Do Ljubljane Metlika, Novo mesto, Trebnje ... Iz Ljubljane preko Logatec-a (zbog lokacije smeštaja u Ljubljani tuda bilo bliže), Godoviča, Idrije, Idrije pri Bači ... Put je odličan. Asfalt zategnut, obeležen, predeli predivni ... Danas festivalske obaveze , a stura planiram da odemo slapa Kozjak i muzeja Kolovrat (posle verovatno buć u Soču). Za snalaženje koristim offline Google maps i testiram Osmand+. E da, do Tolmina, na tri mesta imaju radovi na putu (semafori). Čekanje ne duže od dva minuta (što je na +37 divno - ili full oprema ili kupaći, ništa između). p.s. Smeštaj, apartman Rosi, Sela pri Volčah. Vlasnik vozi KTM-a 690 (penzioner), a supruga se žali da je suvozačko mesto neudobno.
-
Nikakav problem. Al' kada stignu prvo ću da ih pomirišem.
-
Naravno, samo udri. Ja sam u njima išao u Sloveniju bez ikakvih problema. Off im je domaći teren. Brzo se čovek navikne. Nema na čemu. Nadam se da će ti odgovarati. Da se navozaš u zdravlju i veselju u njima. Nisam. Čizme skoro godinu dana nisu bile kod mene. Da ne bi išle kolo kolo nakolo @Ruska ti ih je poslao direktno. Uopšte me ne čudi da je platio poštarinu. Još jednom, bilo bi mi drago da ti odgovaraju i da se u njima sit navozaš. Živeli.
-
Šta ću, omašio sam u tvoju korist. Nego jesi ti to probao? A čarape? Kaži nešto.
-
Nemo' da me provociraš sada da idem i to da tražim po rbeljaku.
-
Imaju i vodootporne zaptivače, ali to ne znam gde mi je (a i da ne preterujemo).
-
I pride idu "čarape" uz njih.
-
Čizme poslate AKS-om. Krati nokte.
-
Čizme su 44 broj. Aj pošalji na pp adresu na koju da ti pošaljem.
-
Ne znam koji su broj, trenutno nisu kod mene (dao sam ih čoveku prošle godine kada je pošao na vožnju i još stoje kod njega). Ja nosim 43 - 44 i ima malo lufta.
-
Bogme, knap. Hoćeš da ti ih pošaljem poštom da probaš (pa ako ne odgovaraju ti vrati)?
-
Kada pomenu čovek obuvanje, koji broj obuće nosiš? Trenutno nemam ništa za vožnju po blatu i ne koristim čizme uopšte. Ako si zainteresovan - tvoje su (čizme su Scott Genius MX).
-
Nije kod nas, ali je ... Uh! https://www.youtube.com/watch?v=ZpGtBk4pE2E&fbclid=IwAR1mSdZ0D4omeEOE-vxxPXgykbmkGAtW1TGmGRSxicnBmZNyVseDkuyLsys
-
Hoćeš ja da prebacim?
-
Jeste, ali za Prase Štrase nema dozvolu. Za Povlen i Maljen ima.
-
Tvoj motor je više za Povlen i Maljen. Prase Štrase kada budeš išao kamionom.
-
Čačak - Požega?
-
I treća! Još da Bojan ovo vidi.
-
Sada smo već savladali materiju, prošla i druga transakcija. U Bojanovo ime, hvala ljudi.
-
I da, meni je provizija za prebacivanje sa PayPal-a na račun 57 dinara. Kurs im je malo "levi" (113,2039), ali to ovde ne igra nikakvu ulogu.
-
@rus022 Prva PayPal transakcija uspešno obavljena.
-
Ako se dobro sećam, provizija za PayPal je do 5%.
-
Što se mene tiče, da. Ako mogu da pomognem, učiniću to drage volje. Ne zna me ni Bojan.
