Nisi metnuo @antir3ality. Ne znam da li se prijavio ili ne, ali bilo bi glupo da se on "izvuče" bez majice.
Takođe, slobodno napravi koju više (XL, XXL - nebitno). Ako baš ne budemo imali ih gde, uzeću ja.
Zastava - što se mene tiče, kako ti lakše.
Ako oni sponzorišu, ja ništa ispod trbušne plesačice ne prihvatam.
Meni bi bilo truba da pitam za sponzorstvo za 20 majica, ali apsolutno nemam problem da bilo čiji logo bude na majici (znači, nisam protiv).
I paketići - može. I ako treba da se plati - može.
Evo, ako nije problem da se prijavim i ja (upisujem podatke u tabelu). Prvi motor mi je bila Tenera, malo lutao, menjao, ali opet ponovo Tenera. Majica XL.
Pošla bi i ženče, smeštaj u sobi. Što se tiče rasporeda - sve može.
Za to - nisam jedini. I ja sam čuo nekoliko puta.
U mom slučaju, ljudi na strugu napravili novu i sada samo bijem. Nova poluga je najčvršći deo motora.