Mada bi trebalo predlagati vožnjice u Ad hok vikend vožnjama ili Kraćim vožnjama,možda čak i u Putopisima...uvek to pogledam pre jer ko će sve teme gledati,zar ne?
@Alekre još da nije ove kišetine...
Razmišljao gde bi kad vidim tvoj komentar u NC temi...sa obzirom da imaš uvek šta pametno reći pogledah šta si napis'o...i vidim Nemanja ide na Maglič,kad Dragan i on...i tako krenuo fin provod...
@dragan_alumiroi i @Nemanja NC750XD i ja smo se danas zbrda i zdola tj. na brzaka skupili i mogu reći fino proveli,provozali,a i oznojili penjući se na Maglič...pre toga smo obišli manastir Žiču...evo par sličica...nisu loše sa obzirom da su telefonom slikane...