Jump to content

Moto Zajednica

kepo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4834
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: kepo

  1. jesi ga probao?
  2. ipak ADV ima tu cast da nasledi AT
  3. Ima, i to surove istine.
  4. pih, jos jedan tarabaš da nije negde u bg-u otvoren pogon yamahe za restauraciju tih taraba? odavno im je prosao vek trajanja.
  5. Јуче је пробао Комин КТМ, тако да се неће тај скоро јавити у овој теми! e do qurca, ode nam hitman
  6. Jos je na iskusenju
  7. kepo

    PesKaranje

    IIIIjaoj al je bilo leeepo ....
  8. super su slidze! nedelja je bila fenomenalna. klaj klaj do Kotora po onom lepom suncanom danu i jos boljem asfaltu.
  9. Picoda i ekipa su zasukali rukave i napravili jedno lepo druzenje. Bilo nas je oko trideset endurasa. Jednostavno, bilo je mnogo dobro u svakom pogledu!!
  10. vrlo lako izvodljivo, samo se javi kad krenes.
  11. http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,200699.0.html
  12. sutra stizu semerinzi. kupio u primoto za 15 eur. koje ulje, ili ti koju gradaciju da sipam u vile?
  13. bravo delijo, samo napred!!!!!!!!
  14. kepo

    BJB enduro fanovi

  15. :Mina: :Mina: :Mina:
  16. Ok, hvala drustvo!!!!
  17. okopnilo, okopnilo http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/21591-bjb-enduro-fanovi/page__st__3040 p.s. Mare, prva slika je tvoja raskrnica
  18. kepo

    BJB enduro fanovi

    nedelja kao stvorena za voznju, tako da smo otisli na Ravnu Goru gde nas je cekao kupus i prasence. bili su i Dziponje sa njihovim spravama. obisli Drazinu pecinu, malo se izdivljali, i to je to.
  19. mislis izvidnica?
  20. kako se nisi setio kada si proleteo na zadnjaka pored njega, da ustanes i zavalis ga nogom u glavu.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja