Jump to content

Moto Zajednica

kepo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4834
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: kepo

  1. ajde vec kada izbacujete podatke sta koristite, izbacite i neki link prema tome i gde ga kupiti. citam temu jer ima stvari meni interesantnih, al sve nesto polovicno.
  2. kepo

    BJB enduro fanovi

    Dodacu ja jos jedan, svaka cast juniorima, za njih nema zime imas pp
  3. A ja mislio da si Kepo :D Moze i kepo, moze i lonac samo me nemoj razbiti
  4. sad je na hitmenovoj africi, u pravu si
  5. ja sam Hitmen
  6. laki, da se nisi nesto preracunao? mozda mi je logicnije da ako je viljuska tvrdja ostvaruje bolji kontakt sa podlogom, ali na uštrb udobnosti. To vazi za asfalt. Za makadam i slicne podloge je po meni (i po Hondi) bolja meksa viljuska. ako volis mekse vesanje onda si vise u vazduhu nego na podlozi u iole energicnijoj voznji, i nema mnogo zajebancije, svaler gas ili ti nanapaljenoizvodjackitempo
  7. slobodno metni 20w, i ima da bude pravo
  8. laki, da se nisi nesto preracunao? mozda mi je logicnije da ako je viljuska tvrdja ostvaruje bolji kontakt sa podlogom, ali na uštrb udobnosti. i da, kod 07 je prednja viljuska veliki problem. nije lepo uslkladjena sa motorom kao kod 03, previse je meka i lako dolazi do krajnjih granica. ako je verovati proizvodjacu koji tvrdi da je 5w zadovoljavajuce, sto polomismo sllne blatobrane na sedmicama. neko je se tu lose proracunao. kako je kod 04, ne znam.
  9. sledeci pit kupi crnu, manje ce da se vidi
  10. imao u stapovima verovatno 5w, sipao 10w da bi ih malo pojacao, a ono nista, ista prica. dok nisam zamenio opruge, nikakve bitne razlike nisam osetio.
  11. kepo

    BJB enduro fanovi

    mislim da su se dodavali sa kamerom. a sto zabranjenog?
  12. jel mozaes da izbacis neki link sprejeva namenjenim iskljucivo za goratex?
  13. kako se odrzava goratex koji nije kompaktan sa tekstilom, vec je posebno ubacen kao pododelo koje se skida po potrebi?
  14. nikada ne perem lanac, i koristim aut.podmazivac. na offu ga odvrni vise da curi, na asfaltu smanji i sve ce biti ok.
  15. kad oće ne treba ni 3 sec, al kad nece, on nece. a obicno nece negde u pizdićima, u sred nekog potoka gde ne mozes ni ti da stojiš a kamoli da ga ovako lepo podignes na nogar i odvalis po kurbli.
  16. zvao sam Sebu, malo se popricali i kaze da prati temu at vs st, i iz principa nece tenerasima da radi stendere
  17. ajd bre, cena super + izgleda jako kvalitetno odradjeno... daj da napravimo choveku promet, zasluzhio je... 1. Hitman 07 2. Rusic 07 3. Kepo 07
  18. Seba ga spakovao domacinski. Svaka cast!!!
  19. nije ono nista strasno, nego je podloga bila mokra i pravila probleme
  20. ovaj put teskasi i laktasi idu skoro istim deonicama, nebi li dokazali da i mi sa nasim kravama mozemo "proci" isti teren, tako da drugovi izvidjaci puno srece
  21. Obicaj je u naseme selu da onih 10 koji se prvi jave posle najave, moraju da idu u izvidnicu inace su diskvalifikovani.
  22. kepo

    BJB enduro fanovi

    Evei malo fanova
  23. :moto3:
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja