laki, da se nisi nesto preracunao?
mozda mi je logicnije da ako je viljuska tvrdja ostvaruje bolji kontakt sa podlogom, ali na uštrb udobnosti.
i da, kod 07 je prednja viljuska veliki problem. nije lepo uslkladjena sa motorom kao kod 03, previse je meka i lako dolazi do krajnjih granica.
ako je verovati proizvodjacu koji tvrdi da je 5w zadovoljavajuce, sto polomismo sllne blatobrane na sedmicama. neko je se tu lose proracunao.
kako je kod 04, ne znam.