Jump to content

Moto Zajednica

kepo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4834
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: kepo

  1. mislim da ipak i dalje jednu rd03 zovi ga
  2. vozi mile motorče http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1121/%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE+%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B0/840148/%D0%92%D0%BE%D0%B7%D0%B8+%D0%9C%D0%B8%D0%BB%D0%B5+%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B5.html
  3. lepo sediste majstore!
  4. imao je rd03, sto ne znaci da je jos ima
  5. Zovi Jovicu iz Uba ako ces rd03 za tu lovu.Mislim da ima jednu.
  6. javi se kod "Raja" sa foruma.
  7. ma bitno je da si sektas , sad dal si kod ovih ili onih, nije vazno
  8. dejo, za te pare nema dobra honda. uzimaj od gila onu tarabu, i prst u uvo. ako gile javno kaze da je motor dobar, onda je dobar, jer ako nije dobar, onda gile nije dobar, a ako gile nije dobar, onda niko nikad nece kupiti nista od gila.
  9. verovatno je na kraju nisu ni izvadili. nemaju racun da se cimaju
  10. uhhh sav se najezih
  11. ima li zainteresovanih za vokale
  12. samo se vi zajebavajte, al opasan se bend sprema imamo i uzor
  13. od uvek sam mastao o nekom bendu
  14. Da zna pokojni deda gde mu se i u koje svrhe nadimak spominje, u grobu bi se prevrtao
  15. neutralnih podjebavaca je na kepijadi je najvise, tako da ste vanda i ti uvek dobrodosli.
  16. dejo, kupi ovu giletovu kangrbu i resi ga muka. dosadi vise i bogu i narodu hvaleci, je al nikako da je udomi. i ono najbitnije uklapa ti se u budzet.
  17. i posle kazu afrikanci offuju ? covek trazi hondu, a yamaholici se zalepili na temu ko ono na ono. sad ce oni da pljuju po hondi bez ikakog povoda, i porede sa tamo nekom drugom klasom. stvaaaarno nema smisla!
  18. kako no kazu, za neki natpis i tarabu
  19. kada mi asfalt bude prioritet, sigurno necu voziti tdm
  20. od tdm-a je za tri klase iznad, a za to tvoje sokocalo i da ne pricam aj zdravo odoh da radim, vidimo se veceras
  21. hebo te pit i vaš tdm da kosta 5000 eur nebi ga ni spomenuli, nego su vam žutaći omogućili da vozite nešto što liči na opasan motor a za male pare. klasična boranija
  22. Covek hoce da kupi jedan od ova dva motora, a ti dolazis i pocinjes da pametujes sa vec sazvakanom pricom 1000 puta. Drz se tvog sokocala i vozi brale!
  23. ček malo da se prodime
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja