Voznja nije bila trkacki nastrojena i tehnicki zahtevna, al posle ovoga mogu mirne duše da uplivam u zimu.
Priroda u jesen, i onaj lep suncan dan su lekoviti.
i za sneg, ima lek
drugar ima dobru rusku masinicu sa municijom, samo izbusi neke stare gume sa bugrijom 3mm, i da je potkujemo sa nitnama za sneg
ima samo da prsti!