Jump to content

Moto Zajednica

kepo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4834
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: kepo

  1. kepo

    Enduro Jabuka

  2. kepo

    Enduro Jabuka

    Voznja nije bila trkacki nastrojena i tehnicki zahtevna, al posle ovoga mogu mirne duše da uplivam u zimu. Priroda u jesen, i onaj lep suncan dan su lekoviti.
  3. kepo

    BJB enduro fanovi

    Aco, da me vodis na taj Rtanj hocu da poletim odozgo.
  4. kepo

    Enduro Jabuka

    Jager, imas sve snimke, izbacuj.
  5. kepo

    Enduro Jabuka

    Zove se Tourakep
  6. kepo

    Enduro Jabuka

  7. kepo

    Menjam KTM za AT

    ne primamo pare, samo u gvozdju
  8. Gile sampion, izraziti favorit, Gile lspo ima ime
  9. kepo

    Menjam KTM za AT

    Iskljucivo RD03
  10. Nemoj da je neko tako sliku ovog zajebanog bajkera
  11. Osisao sam te kao ovcu kad sam projurio
  12. Ako do sada nisi skapirao, onda vise nema smisla.
  13. V4 Adventure Tourer mi izgleda ok.
  14. Mislim da je i tu 6lit.
  15. Africa ne moze da mi predje 6 lit. Ako neces da silazis sa asfalta, gs je daleko bolja opcija od at.
  16. kepo

    Romanija- Off Road

    Iiiiiide Braaaaaco preeeekooooo, Roooomaaaanije preko Roooomaaaniiije...
  17. Pogotovo uzbrdo
  18. Predlog, planine krivine, dobar asfalt, nema kola. Bg - Batunac - Han Pjesak - Sokolac - Visegrad - Ljubis prenociste - Visoko *malo makadama* - Arilje - Pozega - Divcibare - Bg
  19. Vise lici na teneru nego na africu
  20. kepo

    Menjam KTM za AT

    nista kopije, samo original
  21. uz ovo mora i zivotno osiguranje
  22. izvini, ja nisam bio jasan!
  23. posalji neke gume ako imas viska i iole šare, jer se zabusuje oko 5mm
  24. i za sneg, ima lek drugar ima dobru rusku masinicu sa municijom, samo izbusi neke stare gume sa bugrijom 3mm, i da je potkujemo sa nitnama za sneg ima samo da prsti!
  25. kepo

    UGLAVNOM HONDA

    hebes africu, imam dobrog ktm-a za tebe
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja