Jump to content

Moto Zajednica

kepo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4834
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: kepo

  1. sve sto radim na motoru dok vozim je instiktivno, i vremenom sam dolazim do zakljucka gde i kako bi mogao nesto drugacije. da je u mojoj okolini bila neka skola voznje, sto da ne, sigurno bih svratio da vidim sta kazu predavaci. a do tada, pun gas i spasavaj se ko moze
  2. Koieno mu dodje kao pomocni tockic u krivini, koji neda vozacu da padne na stranu
  3. ..a bogami i zenu .. ovaj put je dobro prosla, od opreme stavila je samo kacigu
  4. kepo

    BJB enduro fanovi

    laki zao mi je, al ti ces morati da prepolovis tu kilometrazu ako si mislio na bemveja da ih stavis.
  5. aj sto moram da isteram motor iza kuce da se slikam, nego ko ce navlaciti onu opremu
  6. ziveli !!!!!!!!!!
  7. KTM+A covek sa foruma mi rece da mozda moze da se montira anlaser (promeni se desni dekl itd) i da je nesto o tome potezano na forumu. Znas li ista o tome? kad se to lepo usteluje i savladas tehniku paljenja, kurbla nije nikakav problem. mnogo mi komplikovano sad jos da se cimam oko toga, a i nema racun da se vise neke pare ulazu u mator motor.
  8. Pa načelno jesam, prvenstveno TA sa diskom pozadi, znači ono 91-95, čisto da jeftinije prođem za prvi motor pa da ne bude ono, slabo mi pa opet gubioza..., a potom i AT i čak ST, sve zavisi šta će da naleti. Trenutno ništa ozbiljno. Ima neka 2 TA potencijalna, jedan ga prodavao po istoj cenu pre godinu dana, a i ovaj drugi ima sličnu, plus neće da mi se javi, a ja nisam voljan ikoga da molim, mada sam mu se 2 puta obraćao. AT ima jedna RD 04 al po ceni za sedmicu, što ne dolazi u obzir. Iskreno, nisam ovih dana češljo oglase, čekam da otera kupac skuter iako sam dobio kaparu, a pošto je iz Kikinde, treba mu prevoz al da ne košta ko pola skutera. Kad ispraznim garažu, onda nemam kud nego u lov. Skuter je neka tamo rezervna alternativa na kraju i to samo 250 pa na više i 16 cola točak. Kupiću ga samo ako je ekstremno povoljno jer jedino tako ima smisla za gradski prevoz. ako imas preporuku za transalpa, javi na pp. drugar se interesuje da ga kupi.
  9. pih, ovaj mi ne lici na naseg gilete, previse tanan. za gileta treba neka ozbiljnija zverka.
  10. aaau gile, jel ti dobro?
  11. taaaaaman!!! :lol:
  12. dunta, znam da nisi jos kupio, al jesi li se bar odlucio koji ces deset strana kume, a jos se vode ozbiljni razgovori
  13. to mu dojde trecina kruga, i dva dana usput malo lufta, taman sedam dana
  14. nebi da budem dosadan sa ovim klipom niti da provociram kolega sto u naslovu ne stoji super tenere , al ovde smo prolazili zlatibor - javor - zlatar - peter - goliju - kablar - maljen i sabili u dva dana. sto znaci da za sedam mozemo da predjemo dunav i zakacimo malo karoata
  15. kazu, jedan cilindar manja muka. nesto mi ne izgleda tako
  16. lako cemo se organizujemo kepo do kopaonika, doktor kopaonik, acapn kucaj, i jos neko stara planina
  17. jescemo pecurke i lisce, a kupacemo se po potoci i jezera
  18. gace, carape, majice i sator
  19. povlen - tara - zlatibor - pester - golija - kopaonik - vlasina - j.kucaj - stara planina
  20. prvo sam otkucao sedmodnevni, pa reko ajd malo da smanjim
  21. ne vezano za okrsaj!
  22. nego imam jednu idejicu koja mozda nebi bila losa da se sprovede. u glavi mi neki petodnevni off road dal ovo pije vodu kod jos nekoga?
  23. Nije druze sporno, nego mislim da nije u redu kada se tema pretvori u chat sobu sto se desavalo. Ok da se tu prica o svemu vezano za sam dogadjaj,pripreme,ko skim, kako, kuda, kada, koliko itd. Ima dosta ljudi koje bas i neinteresuje nase mlacanje, a dosli su da pokupe informacije jer bi dosli na okrsaj. Verovatno dosta ljudi iz naseg okruzenja prati, a nisu u toku sa nasim lokalnim zajebancijama. Mozda nije lose da u temi AT vs ST pocnemo sa planovima, a kada dodje vreme da se lepo predstavi plan i program u temi AT vs ST 2011?
  24. gile, sad na odmoru mozda napakujem neki video, pa ti posaljem da im prosledis.
  25. Bole, svaka cast na strpljenju.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja