Jump to content

Moto Zajednica

M a R k o

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1479
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: M a R k o

  1. kilometraza porasla,9600
  2. možda imaš pancirna creva na stromu, al si zato s njima prešao možda malo više od 40.000 km.. slušaj šta ti dečko kaže.. ;D ;D ;D i zajeb*li smo se za LeoVince, trebali smo da lepo pretesterišemo original topove, zvuk "je osetno bolji i nije bezvezan".. ;D ;D ;D ;D
  3. Jel zna neko nekog ko zna nekog da je kupio Teneru u Srbiji?
  4. Aha,tako si hvalio i TA,pa ne bese kao sto si rekao. Izvini za off
  5. U kakvom je stanju Strom?
  6. Gazis kilometre i to sa "mojim" mezimcem ;D Svaka cast
  7. jedna sa puta PS:nosac i kofer su prodati.
  8. rekoh da DA ;D
  9. @fmiler...druze ako skupljas zvezdice omasio si temu... http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=59214.0
  10. Da si se na metli vozio ne bi osetio 200km ;D Sta mislis koliko love uzme neki casopis da hvali neki proizvod u odnosu na drugi? Casopisi mogu da pomognu u odabiru ali da presude o kupovini,tesko.Licno isksustvo,dozvivljaj voznje i iskustvo nekoga ko vozi neki model motora koji izaberes i koji ti da njegovo vidjenje svega su presudni za odabir.
  11. Oces zamenu za http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=58936.msg899748#msg899748
  12. Zamena Strom 650,TA 650...
  13. Naravno da ne,nije problem u motoru vec u meni.
  14. Nek je sa srecom,uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  15. 2009 god,kupljen u Euro Sumaru,svi racuni,2 kljuca,uradjen drugi servis na 6500km, trenutno 7900km,,ralica,registrovan do juna 2011, motor je nov bez ijedne ogrebotine. 064/212-44-37
  16. KOje ulje sipate u dl 650?
  17. Proveri jel odgovara za noviji model sv-a,zainteresovan sam
  18. 0600420962 Hvala, kasno je, Marko je kupio motor. (sv650 k9) Inace,mislim daje za 2004 god i 38000km,mnogo 4000e bez trunke opreme
  19. Jos uvek prednjacim ka Stromu 650 ali kako stvari stoje kupicu TA. Volim opustenu voznju,Gpz je imao 60ks,pa mislim da ce mi faliti ks na TA,mada nista nije diskutabilno dok ne probam motor.
  20. Drugari vrlo je moguce da cu da uzmem xlv 650,pa me interesuje potrosnja motora? Pri 100-110km/h,i brze,kad ce cepa? Hvala
  21. Rastelovani su karbovi,a mozda ti ni svecice nisu u najbolejm stanju. Sinhronizacija se zavrsava za 5 min...
  22. Smesa vazduha?Najbolje bi bilo da ga zakacis na vakumetre i sihronizujes rad karbova
  23. Probaj ovde http://www.3t-racing.com/
  24. Da postavim jedno pitanjce? http://www.motorcyclespecs.co.za/model/Honda/honda_xrv750_00.htm Ovakva Trafika,2001 god,22000km pravih,3 maxie,crash bar,nove gume, lanac i lancanici...koliko bi to vredelo kod nas?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja