no comment :o
A bre ti ga sad pretera ja ga stalno drzim na nizim/srednjim obrtajima, crveno nikad nije video pa mi je potrosnja izmedju 4.3-5.5L
A i ne zivim u BG-u tako da po gradu kod mene nema kreni-stani...
Jok trosi vam 1.5L kad ne prelazite 90kmh u 6 brzini
To sto mi neko ne veruje,bas me briga,ja znam koliko me kosta sto predjenih kilometara,
ako lazem,lazem sebe.
Big bad,tvoj motor ima 20ks manje a tezina mu je sugurno ista,pa preracunaj na koliko obrtaja
en ide 100km/h a na koliko gpz?
Sto se staze tice ko zna koliko bi trosio da se vozas ceo dan ali za 1-2h na stazi ne sme da predje 5L
U normalnim uslovima brizne menjam na 4-5000 i to je to...
Ima 46 konja, max brzina 160 KMH karburatori su mi 34 na starom EN 36 a vama valjda malo vise.
mada je moj dosta tezi 210Kg suv.
Pri 100km/h se vrti na oko 5000-5200 rpm. Sad reci za tvoj.
Suva tezina 176kg,sa tecnostiam neka je 200kg,
100km/h-5000o,max brzina 190.