Jump to content

Moto Zajednica

M a R k o

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1479
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: M a R k o

  1. + nemas vizir Jbs gorivo,kad ogreje eto me u Kg na jedno,dva,tri+... Jelena
  2. no comment :o A bre ti ga sad pretera ja ga stalno drzim na nizim/srednjim obrtajima, crveno nikad nije video pa mi je potrosnja izmedju 4.3-5.5L A i ne zivim u BG-u tako da po gradu kod mene nema kreni-stani... Jok trosi vam 1.5L kad ne prelazite 90kmh u 6 brzini To sto mi neko ne veruje,bas me briga,ja znam koliko me kosta sto predjenih kilometara, ako lazem,lazem sebe. Big bad,tvoj motor ima 20ks manje a tezina mu je sugurno ista,pa preracunaj na koliko obrtaja en ide 100km/h a na koliko gpz? Sto se staze tice ko zna koliko bi trosio da se vozas ceo dan ali za 1-2h na stazi ne sme da predje 5L U normalnim uslovima brizne menjam na 4-5000 i to je to... Ima 46 konja, max brzina 160 KMH karburatori su mi 34 na starom EN 36 a vama valjda malo vise. mada je moj dosta tezi 210Kg suv. Pri 100km/h se vrti na oko 5000-5200 rpm. Sad reci za tvoj. Suva tezina 176kg,sa tecnostiam neka je 200kg, 100km/h-5000o,max brzina 190.
  3. Kupljena u avgustu prosle god,presla 5000,kao nova,20e
  4. Sektasi ako nekom treba imam zadnju continental gumu za gpz,presla 5000km, kupljena u avgustu prosle god.20e
  5. no comment :o A bre ti ga sad pretera ja ga stalno drzim na nizim/srednjim obrtajima, crveno nikad nije video pa mi je potrosnja izmedju 4.3-5.5L A i ne zivim u BG-u tako da po gradu kod mene nema kreni-stani... Jok trosi vam 1.5L kad ne prelazite 90kmh u 6 brzini To sto mi neko ne veruje,bas me briga,ja znam koliko me kosta sto predjenih kilometara, ako lazem,lazem sebe. Big bad,tvoj motor ima 20ks manje a tezina mu je sugurno ista,pa preracunaj na koliko obrtaja en ide 100km/h a na koliko gpz? Sto se staze tice ko zna koliko bi trosio da se vozas ceo dan ali za 1-2h na stazi ne sme da predje 5L U normalnim uslovima brizne menjam na 4-5000 i to je to...
  6. Kako li taj odrzava motor kad ti prosipa gorivo.Ne verujem da mi je po Adi huji trosio 5L,nema sanse, a vozi se 1 i 2 brzina na 10-11000
  7. Ideja nije losa,ja sam se zadovoljio i Adom hujom,ovo bi bilo i previse
  8. gpz je inace nizak motor a jos su mu fuzasteri blizu sedista nego kod ostalih motora u klasi pa se covek sav iskrivi na njemu,meni to i dalje smeta,ali sta cu,vozim...
  9. na lep nacin prikazano nesto ruzno
  10. ceo test
  11. Givi V35 imaju zapreminu 34 lit pitaj i u Moto Landu, Kappa i Givi imaju iste nosače.. Sad gledam i ove Kappa bochne k33.Ovo nije skupo u odnosu na Givi.Ako sam dobro video givi v35 su 360 eu u Louisu a ovi Kappa k33 su 220 eu u Motolandu.Ako je nosac isti onda kupujem nosac sigurno,mada ga nisu stavili na sajtu Motolanda.Posle cu verovatno da kupim k33 jer su mnogo jeftiniji a lepi su. Nosaci su sigurno isti,znam ko je stavljao kappa kofer na givi plocu.pozz
  12. Jbt izbice rat,alo ljudi jel vama neko placa da pljujete/hvalite pomenut/e motore?
  13. a kasnis ja sam dan ranije ;D
  14. Bando budite se,evo ga prolece...
  15. .
  16. Moje misljnje je da je trebao da vozi do bele linije tj. zastitne ograde i sam sebi pravi odgovarajucu putanju,a ne da prati zutu...normalno da ce svaka krivina da mu bude prevelike ako se ne nameti za ulazak u istu. Sto se tice zadnje kocnice,ja kad preteram sa brzinom u krivini,lagano *milujem* zadnju kocnicu, naravno bez oduzimanja gasa...
  17. Paukeeeeeeeeeeeeeeee dobrodosao u ekipu. ;D
  18. Jel se zna koliko ce kostati prijavljivanje?
  19. http://www.didlanci.com/images/Cenovnik.pdf pronadji oznaku za svoj model... Pogledaj na louisovom sajtu,ima takodje DID lanci samo nisam uspeo da nadjem.pozz
  20. M a R k o

    Dakar 2010

    Ima li negde da se skine video?
  21. Moje magare se tesko razbolelo,pocelo je da kliza,trza,stigla ga kilometraza... Zakazao sam mu mali garazni tretman cim otopli. ;D
  22. Moze i Oliver da prodje. Nego,svtvarno ova tema bode oci pored bezbroj drugih... Ranije nisam ni ulazio u GARAZU sada obicno samo to i posecujem. Samo cepaj,mali StreetVajter ce biti mrak. PS.Samo pazi se da ti onaj djavolak sa gpz-om ne makne makinu. ;D Pozz i nastavljaj BRE sa radom
  23. Nemas crssh barove. ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja