no comment :o
A bre ti ga sad pretera ja ga stalno drzim na nizim/srednjim obrtajima, crveno nikad nije video pa mi je potrosnja izmedju 4.3-5.5L
A i ne zivim u BG-u tako da po gradu kod mene nema kreni-stani...
Jok trosi vam 1.5L kad ne prelazite 90kmh u 6 brzini
To sto mi neko ne veruje,bas me briga,ja znam koliko me kosta sto predjenih kilometara,
ako lazem,lazem sebe.
Big bad,tvoj motor ima 20ks manje a tezina mu je sugurno ista,pa preracunaj na koliko obrtaja
en ide 100km/h a na koliko gpz?
Sto se staze tice ko zna koliko bi trosio da se vozas ceo dan ali za 1-2h na stazi ne sme da predje 5L
U normalnim uslovima brizne menjam na 4-5000 i to je to...