-
Broj tema i poruka
1479 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: M a R k o
-
Zabranjeno i svakao ne bi mogao da prodjes. Mozda teskim terenskim voIlom i motocross-om To je to.
-
-
-
Iz pravca Valone, kad se spusti niz Llogara Pass, ima skretanje desno, put vodi direktno na plazu. Mislim da ti je za kampovanje najbolje pre ili posle sezone zbog guzve. Pored gore pomenute plaze koja se, ako ne gresim zove Drymades,imas odlican stek gde nema vozila, tj nema zive duse osim avanturista. U pitanju je Gjipe beach, nalazi se malo juznije od Dhermi-ja. Vozilo se ostavlja na parkingu i silazi se niz vukojebinu 20min.A dole te ceka raj. Poneses sve sta ti treba i uzivas. Preko dana su parking cuvali neki matorci uz minimalnu novcanu nadiknadu, vece nisam cekao tako da ti tu ne mogu nista reci. Okacicu slike tog mesta.
-
kako bi gledao Farmu, Parove i Grand dok vozis,moras drugacije da razmisljas
-
Mico ta elektronska pomagala samo zadaju glavobolje. Nista ne fali tvom Stromcetu sto nema hill holder, elektro gas i jos par sranja koji nicemu ne sluze osim izbijanja para iz dzepa. Konkurencija je ogromna i svi su primorani da nabaciju kojekakva pomagala koja nisu imali ranije. Po meni, unapredjene kocnice i ogibljenje su jedina bitna stvar konkretno na ovom Stromu, ako su uopste to menjali. Ostalo je sminka...
-
Nedavno je u Ch prodavan GS 2016god sa 205000km,za nekih 5500e,pa ti sad slazi kockice... Sve je moguce i nista nije.
-
Kakav je ovo kabal, neka hibridna verzija?
-
Jeste nova, prosle godine su izbacili Adventure sport sa nekim izmenama u odnosu na prvi crf 1000
-
konji su nebitni, obrtni moment vodi glavnu rec.
-
-
Oglas je usluzan, drugar prodaje a nema postove za oglasavanje. Motor je kao nov, preporuka. Kacim par slika sa proslonedeljne voznje iz Dalmacije. Pozdrav Yamaha Yamaha MT 07 ABS WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Yamaha Yamaha MT 07 ABS, 2018. godište, Naked, vozilo prešlo...
-
- 450 odgovora
-
- 10
-
-
ja bih sve to zamenio sa dva Wilbersa ili Ohlinsa bez dugmica. Onda krece prava prica o ogibljenju
-
Druze, posle vfr800, strom 650 je igracka. Ja sam na 650 seo posle Fazera 600,na ne(snagu) i loooose kocnice nisam uspeo da se naviknem. Te sam ga posle jedne sezone zamenio adekvatnom zapreminom. Sto se tice udobnosti, upravljivosti, okretnosti, odrzavanja i potrosnje, odlican je. Ako Vec hoces Stromica Homica, samo litar.
-
Ja koristim mod za dvoje kada vozim nekoga, sto je logicno. Off road mod sam probao mada nisam primetio neke efekte posto ne vozim po vikojebinama jer je gomila gvozdja preteska za drndanje van puta, bar za mene....Makadan i prasnjaci putevi su ok za moje potrebe. Single mod ima razlike na soft i normal, kod mene se primeti razlika. Ja uglavnom koristim normal, kad je se vozi pa dobrom putu bez neravnina uglavnom je sport
-
novi 1000 trosi neprimetnovise od 650
-
Moped i dalje aktuelan. Zamenjene gume, Conti Trail Atack 3,uradjen servis na 70000km (ulje, filteri, svecice, prekontrolisani ventili) Trenutno 72000km 6700e
-
Ja sam nosio 6god Qwest i sada imam Neotec 1.Takodje sam primetio kako je pinlock osetljiv,vec se izgrebao da par mesta, samo ne znam kako... Kaciga stara 6 meseci
-
Super avantura, ko nije bio na moto gp trkama, ne moze razumeti tvoj opis kako treba. Svaka cast jos jednom
-
od 2008 nema servo kocnice, ima par konja vise, poboljsanja u menjacu, valjda kardanu, i poceli su sa ugradnjom esa.Drugaciji korman, cajgeri, copava, ima led stop svetlo, led migavce... Ima verovatno jos izmena za koje ne znam. Dopunice upuceniji od mene
-
Motor u medjuvremenu registrovan (do 04.2020), stavljena nova zadnja guma (Continental Road Attack 2), zamenjeno ulje i kociona tecnost. Nista vise od ulaganja, spreman za sezonu. Cena 5600, za forumase moze da ide dole.
