Jump to content

Moto Zajednica

shejtan

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1893
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: shejtan

  1. TACNO ;D ;D ;D
  2. Ajde ;D ;D ;D ;D Oci nam otvori ;D ;D ;D ;D ;D
  3. Kako bre nece znati cija je koja? pa oces da mi kazes da ne mogu da provalim koja je sa mobilnog a koja sa aparata?
  4. Nein
  5. Pa rece ja da nije kinez ;D Ajde mala pomoc, Evropa je u pitanju
  6. Ne nijedan od tih I nije Britanac
  7. Pa kad te video olupanog od Xene, zao bi coveku da ti dodatno dere kozu i zbog gume To je bilo tri dana pre xene
  8. A meni majstor Pera pre neki dan naplatio 500 din ;D ;D ;D
  9. http://www.3t-racing.com/ Salju na adresu
  10. Prebacuje ;D A ako malo spustis glavu na otvorenom putu kao u automobilu ;D ;D ;D A napravio ga MRA Imas u Balosavi za 100e
  11. moj je ovakav, i mogu vam reci da ovo malo g.vance mnogo znaci ;D
  12. Ovaj proizvod ima pravi naziv a to je porez na budale P.S. Ako se neko nasao prozvan izvinjavam se
  13. Ovaj vizir se vise ne proizvodi
  14. Nije ;D
  15. Ne NE NE
  16. A ovo je ....
  17. Lici ali nije ;D ;D Ovo je Triumph 500 NT
  18. ;D, mozda je ukleta ;D Jel mene ovde neko .... ;D ;D ;D ;D
  19. A zasto skinuse disk sa prednjeg tocka ??? ??? ???
  20. shjetan i ja uzeli pre par sati zovi brku pa se dogovori sa njim ili ako nosis 43 zovi mene ili shejtana Ozbiljno se razmisljam sa kupim iste kao tvoje Kakvi su utisci? Jel ih nosis i kad ides ovde na NBG pa da bacim pogled? pa za sada sam full zadovoljan, baš ono što sam i očekivao ... idem na posao sa njima pa svrati Upravo se vratio iz Temerina, kao da sam sedeo kod kuce ;D Do 00 su ;D ;D ;D
  21. ja u maju videh Beverly sa prikolicom u Becu
  22. I ja za RD04 @kepo Izvini al da ne otvaram drugu temu
  23. Kupi i meni jednu samo pazi da te ne uhvate
  24. Imas na buvljaku 13. red zadnja je 1000 din prednja nemam pojima
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja