shjetan i ja uzeli pre par sati
zovi brku pa se dogovori sa njim ili ako nosis 43 zovi mene ili shejtana
Ozbiljno se razmisljam sa kupim iste kao tvoje Kakvi su utisci? Jel ih nosis i kad ides ovde na NBG pa da bacim pogled?
pa za sada sam full zadovoljan, baš ono što sam i očekivao ... idem na posao sa njima pa svrati
Upravo se vratio iz Temerina, kao da sam sedeo kod kuce ;D Do 00 su ;D ;D ;D